Close-up of blank card shown by young smiling businesswoman

Çalışma İzni Başvurularında Güncelleme

Bu yazımızda çalışma izni başvurularında güncelleme işlemleri, çalışma izni başvurusunda güncelleme takibi, çalışma izni başvurularında güncelleme, çalışma izni, çalışma izin, çalışma izni güncellemesi, çalışma izinleri, çalışma izni başvurusu güncelleme, çalışma izni başvuru güncellemeleri, çalışma izni takibi konularına değineceğiz.

Çalışma İzni Başvurularında Güncelleme İşlemleri

Ülkemizde yapılan bir çok çalışma izni başvurularında eksikler ve yanlışlar yapılmaktadır. Çalışma izni başvurularında iş veren ve yabancı uyruklu çalışanlar uzman desteğine ihtiyaç duymaktadır. Çalışma izni başvurularında alanında uzman ekibimiz sizlerin ve firmaların eksiklerini söyleyerek bilgilendirme sağlamaktadır. Çalışma izni başvurularınızda yanlış bir şekilde doldurulan yabancı bilgileri, iş veren ve firmanın kayıtlarının yanlış yapılması, yabancı uyruklu kişinin fotoğrafından dolayı güncelleme talebi olmaktadır. Çalışma izni başvurularında çok nadir durumlarda güncelleme istenmektedir, eksik veya hatalı bir şekilde yapılan başvurular %98 oranında Red olmaktadır. Red olan başvurular için daha sonrasında tekrardan müracaat edilse dahi otomatik olarak Red olmaktadır. Başvurularınızın en doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanması için uzman kadromuz 7/24 aktif olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Evrakları bizlere ulaştırılan yabancılar ve iş verenlerin çalışma izni başvuruları aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çalışma İznim Ne Zaman Gelir ?

Çalışma izni başvurularınızda, T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından güncelleme talep edildiğinde başvurularınız ertelenmekte ya da bir süre boyunca askıya alınabilmektedir. Çalışma izni başvurularınızda eksik olmadan, ertelenmeden veya askıya alınmadan çıkarılması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma izni harçları ve çalışma izni alma aşamaları hakkında daha detaylı bilgi için YouTube sayfamızı takip edebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Tıkla Ara
Yol Tarifi