Hakkımızda

TİLLO GROUP Ne Yapar ? Nasıl Hizmet Sağlar ?

17 Yılı aşkın süredir sektöründe hizmet veren  Muhasebe, Danışmanlık ve Sigorta departmanlarının tek çatı altında toplandığı bir şirket olarak sizlere en uzman ve en güvenilir hizmeti sunmak bizim ilk görevimizdir. Tillo Muhasebe, Tillo Danışmanlık ve Tillo Sigorta olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok büyük önem taşımaktadır. Uzman ekibimiz Tillo Muhasebe ve Danışmanlık çatısı altında Şirket Kuruluşları, Çalışma İzni, Kdv İadeleri, Elektronik İmza vb. mali ve danışmanlık gerektiren tüm hizmetlerde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamakla hükümlüyüz. Ayrıca tüm sigorta işlemlerinizde profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazırdır. Kadromuz 7/24 sahasında aktif bir şekilde çalışarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır.

 

Arge, İnovasyon ve Prestij !

Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Ekonomimizi geliştirerek yaşanabilir bir dünya yaratacak yenilikçi fırsatları ve fikirleri değerlendirmek, yeni iş alanları yaratmak, bu sayede değişimlere uyum göstermek, köklü altyapımızın ve deneyimimizin ürettiği ana değerdir. Şirketimiz gelişmekte ve değişmekte olan güncel haberlerden önceden haber olarak firmanız için oluşturulan teşvik ve primlerden sizleri haberdar ederek sizlere hizmet sağlamaktadır. Tillo Group prestijini kaybetmeksizin hizmet ve kalite anlayışını en yüksek seviyede tutmaktadır. Uzman Kadromuz bilgi ve birikim dağarcığını artırmak amacıyla sistematik ve stratejik bir şekilde kendini geliştirme ve uzman bilgilerini arttırma amacıyla sürekli olarak sahada ve konularında araştırmalar yaparak bilgilerini güncellemektedirler. Araştırmalarının ve bu araştırmalarının geliştirilmesi sonucunda uzmanlarımız sizlere en doğru en kolay kolay yoldan hizmeti sağlayarak kalitemizi ortaya koymaktadır.

BİZİ REFERANSLARIMIZA SORUN

Nasıl Çalışırız ?

Size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçladığımız için. Güveni ve anlayışı en ön planda tutmayı hedeflediğimiz için. Memnun kalmadığınız takdirde size yeni çözümler üretmek istediğimiz için.Bizlerle Çalışmaktan Pişman Olmayacaksınız!

Mükemmele ulaşmak, yenilikçi fırsatları yakalamak, olası sorunlara ve hızla değişen beklentilere çözüm üretmek için yaratıcılığımıza güveniriz. Yaratıcılığımızın teminatı açık fikirliliğimizle. Yeni ve yaratıcı fikirleri geliştirecek dinamik bir ortamda farklı deneyim ve bakış açılarını buluşturmayı ilke ediniriz. Bu nedenle takım başarısını teşvik eder, takım ruhunun ürettiği sinerjiye güveniriz. Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini ve yaratıcılığını sorumluluk alıp vererek destekleriz.Sizleri de aramızda görmekten büyük onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

 

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Tıkla Ara
Yol Tarifi