Çalışma İzni Başvurusu
Çalışma İzni Başvurusu

Çalışma İzni Başvuru

Bu yazımızda çalışma izni başvurusu nasıl yapılır, çalışma izni başvurusu nereye yapılır, çalışma izni nasıl alınır, çalışma izin nasıl alınır, yabancılara çalışma izni, yabancı çalışma izni, çalışma izni ne kadar tutar, çalışma izni ne zaman gelir, çalışma izni başvurusu, çalışma izni için gereken evraklar, çalışma izni almak için gereken evraklar, çalışma izinleri hızlandırma, çalışma izinlerinin takibi vb. konulara değineceğiz.

Çalışma İzni Başvurusu

Türkiye’de ikamet eden ve ikameti devam eden yabancılar ve işverenlerin aklındaki en büyük soru çalışma izinlerinin nasıl olacağıdır, Çalışma izni olmayan yabancılar veya çalışma izni olmadan yabancı çalıştıran işverenler büyük cezalarla karşı karşıya gelebilmektedir. Bu cezalardan korunmanın tek yolu ise çalışma izni almaktır. Çalışma izni başvurusunda bulunan yabancılar çalışma izinleri geldikten sonra güvenli bir şekilde iş yerlerinde çalışabilmekte ve işverenler tarafından sigortaları yapılabilmektedir.

 

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Çalışma izni başvurularınız Tillo Danışmanlık çatısı altında T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır, yapılan başvurular uzman ekibimiz tarafından takip edilerek hızlandırma işlemi sağlanmaktadır. Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesinin işveren ve yabancı uyruklu kişi tarafından imzalandıktan sonra diğer istenen evraklarla beraber başvuru gerçekleştirilir. Başvurumuz için gerekli olan E-imzayı da Tillo Danışmanlık çatısı altından temin edebilirsiniz. Başvurularımız uzman ekibimiz tarafından hızlandırılması sonucunda ortalama 1 ay içinde çalışma izni başvurumuz sonuçlanmaktadır. Çalışma izni başvurumuz onaylandıktan sonra tarafınıza harç ödemesi çıkmaktadır. Harç tutarları hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

Çalışma İzni Kaç Günde Gelir?

Harç ödemesi sağlandıktan sonra çalışma iznimizin son aşaması olan onay kısmına gelmekteyiz. Çalışma iznimiz onaylandıktan daha sonra tarafımıza PTT kargo yoluyla ulaşımı sağlanmaktadır. En hızlı, güvenilir ve doğru başvurularınızın yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tillo Danışmanlık sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla 7/24 aktif uzmanlarıyla beraber işini en doğru şekilde yapmaktadır. Yabancı çalışma izni başvurularınız Tillo Danışmanlıktan fiyat teklifi alabilirsiniz. Yabancı uyruklu çalışanlara kısa sürede çalışma izni alma gerekli evrakları hazırlama gibi tüm işlemler firmamızca en hızlı şekilde yapılmaktadır. Tüm ülke vatandaşlarının Türkiye’de çalışabilmesi için gerekli olan yabancı çalışma belgesi uygun fiyata temin edilmektedir.

Yabancı çalışanlara özel %20 indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayın.

İletişim İçin Tıklayın

 

Bu yazımızda çalışma izni başvurusu nasıl yapılır, çalışma izni başvurusu nereye yapılır, çalışma izni nasıl alınır, çalışma izin nasıl alınır, yabancılara çalışma izni, yabancı çalışma izni, çalışma izni ne kadar tutar, çalışma izni ne zaman gelir, çalışma izni başvurusu, çalışma izni için gereken evraklar, çalışma izni almak için gereken evraklar, çalışma izinleri hızlandırma, çalışma izinlerinin takibi vb. konulara değindik.

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyeli Çalışma İzni 2020

2020 yılında suriyelilere çalışma izni, suriyelilere çalışma izni, arap çalışma izni, 2020 çalışma izni, 2020 …

4 Yorum

  1. اسعد الله اوقاتكم بكل خير …

  2. السلام عليكم..اخواني اني ساكن بهاكاري..وعندي كملك هاكاري واريد انقل لاسطنبول منشان اطالع اذن العمل..عندكم خبرة كيف انقل وكيف بتم الاجراء؟

    • وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته اخي.. طبعا فيك تنقلها باذن الله بس انا رح اشرحلك الطريقة ان شاء الله..بس اذا بتحب تواصل معنا عهالرقم..
      02125194545

Tıkla Ara
Yol Tarifi