Muhasebe Mali Müşavir

Muhasebe mali müşavirlik çalışmalarını profesyonel olarak uzman ekibimizle güven ve hassasiyet  yürüten yetkili kurumsal Muhasebeci firmasıyız.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tillo Grup Muhasebe siz değerli müşterilerimizin iş verimliliğini daha ileriye taşımak ve başarılı bir firma olmasını desteklemek amacıyla kurulmuş kurumsal bir firmayız.

 • Tüm para ile alakalı işlemlerin kanunlarda belirtilen şekil koşul ve mesleki anlamda kayıt tutulması. ( Alım – Satım – Ödemeler – Tahsilat Kaydı. )
 • Para giriş çıkışlarını takip ederek sizlere Finansal Muhasebe desteği de vermekteyiz.
 • Alacak Verecek Takibi
 • İşletme Yönetimine Bilgi Verme
 • Hissedarları Bilgilendirme
 • Devlete Verilecek Vergiyi Hesaplama

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika gibi muhasebeci ihtiyacı duyduğunuz tüm iş alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Siz zahmet çekmeden tüm evraklarınız çalışma arkadaşlarımız tarafından gelinip teslim alınır ve aynı gün içersin de kayıt yapılmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Muhasebe Mali Müşavir Tillo Muhasebe

 1. SOSYAL SORUMLULUK
 2. DÖNEMSELLİK
 3. PARAYLA ÖLÇÜLEBİLME
 4. MALİYET ESASI
 5. KİŞİLİK
 6. TARAFSIZLIK VE BELGELENDİRME
 7. TAM AÇIKLAMA
 8. İHTİYATLIK
 9. ÖNEMLİLİK
 10. ÖZÜN ÖNCELİĞİ

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

4 Yorum

 1. Ayşe Kalkavan

  Benim turizm firmam var.Türsab belgesi almak istiyorum. Ardından IATA ya kayıt olmak istiyorum. İnternetten bulamadım. Türsab ve IATA konusunda bana danışmanlık sağlayabilirmisiniz?

  • Merhabalar Ayşe Hanım,

   Türsab ve Iata ile alakalı başvuru ve diğer işlemlerini uzman kadromuz süreci takip etmektedir. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek konu ile alakalı bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz. IATA ile alakalı tüm işlemleri danışmanlık firmamız yapmaktadır.

 2. Selamın Aleyküm, Şirketlerin kdv iadeleri yapıyor musunuz, yeminli mali müşavirim işlerimi yavaş ilerletiyor ve önemsemiyor

  • ve aleyküm selam efendim,
   Ofisimize gelip yüz yüze kdv iadesi ile alakalı görüşmede fayda olacağı kanaatindeyim. Sitemizden adresimize ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi