Sultangazi Yabancı Çalışma İzni

Sultangazi yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen izindir.

Sultangazi Çalışma izni Firmaları Aslında yabancı uyruklu çalıştırma izni desek daha doğru olur. Sultangazi danışmanlık firması olarak bünyesinde yabancı uyruklu çalıştırmak isteyen iş yerleri veya evlerinde bakıcı çalıştırmak isteyen kişiler CSGB den yabancı çalıştırma izni almak zorundadırlar.

Sultangazi danışmanlık firmaları

Sultangazi yabancı çalışma izni başvuru

Sultangazi Yabancı çalışma izni, Türkiye’nin taraf olduğu ikili ya da çok taraflı sözleşmelerde aksi öngörülmedikçe, yabancıların Türkiye’de bağımlı veya bağımsız çalışmaya başlamadan önce almaları gereken izindir. Sultangazi Çalışma izinlerinin çalışmaya başlamadan önce alınması olmakla birlikte, ülke menfaatlerinin gerekli kıldığı hallerde veya mücbir nedenlere bağlı olarak, çalışmaya başlamadan önce ilgili makama bilgi vermek koşuluyla, çalışma süresi bir ayı geçmemek ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının onayı alınmak suretiyle yabancı çalışma izni işe başladıktan sonra da verilebilir.

Sultangazi Çalışma İzni Alma Konusunda Bizlerden destek alabilirsiniz.

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Fatih Yabancı Çalışma İzni

  Fatih yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal …

  4 Yorum

  1. Merhabalar, ikamet iznim var ama 1 hafta sonra bitiyor, çalışma izni almak istiyoerum ama olmaz diyolar doğru mu

   • Merhaba Yahya Bey,

    bizimle iletişime geçerek çalışma izni müracaatında bulunabilirsiniz. İletişim numaramız 0212 519 45 45

  2. ben gece vardiyalı çalışmak istiyorum çalışma izni alabilirim mi, geceleri nöbetçilik yapmak için

   • Merhaba Yhlas,
    Firmanızın mali verilerini bize ulaştırıldığı zaman size durumla alakalı bilgi verebiliriz.Çalışma izni onaylandığı takdirde o firmada çalışabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi