Yabancı İşçi Çalışma İzni Süre Uzatma

Geçtiğimiz 2019 yılında bir çok yabancı uyruklu kişi çalışma iznini temin etmiştir, 2020 yılında ise 1 yıllık veya 2 yıllık başvuruların tekrardan uzatılmasının sağlanması gerekmektedir. Yabancı işçi çalışma izni süre uzatma işlemleriniz için doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketi olarak tüm işlemlerinizi sadece bir günde bitiriyoruz.

Uzman kadromuz alanında tecrübe ve bilgi sahibi personellerden kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize 1. sınıf hizmet sağlamaktadır.

Çalışma İzni Uzatma Başvuru Nasıl ve Nereden Yapılmaktadır ?

1 veya 2 yıllık çalışma izni başvurusunda bulunan yabancılar çalışma izni süresinin bitmesine 1 Ay kaldığından tekrardan uzatma başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Uzatma başvurularında ise Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının firmalardan mali açıdan beklentileri artmaktadır.

Uzatma Başvuruları Nasıl Onaylanır ?

Firmanızın Satış Gücü, Personel İstihdamı, Şube, Bayii Durumu, İşçinin Yapacağı iş ve Aylık Brüt Ücreti kontrol edilip yeterli olmadığı durumda Çalışma izninizin Red olma durumu söz konusudur. Mali verilerinizin yeterliliğini öğrenmek ve çalışma izni uzatmanızın % kaç oranla kabul olacağını öğrenmek için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz

Yabancı İçi Çalışma İzni Süre Uzatma

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firma olarak yüzlerce başarılı projeye imza atmış bulunuyoruz. Uzman kadromuz günün her saati her türlü sahada aktif olarak gezinmektedir.

Bütün resmi kuruluşlardan eğitim alarak elde ettiğimiz başarı ve yetki belgeleri ile kurumsal yapı çerçevesinde evraklarla resmi olarak çalışıp en iyi danışmanlık hizmetini veriyoruz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Eğitim Sektöründe Çalışma İzni İstenen Evraklar

Eğitim sektöründe çalışacak yabancı kişiler için, çalışma iznini e imza ile müracaat esnasında Milli Eğitim …

12 Yorum

 1. Çalışma izni uzatma başvurusunda nelere dikkat etmemiz gerekir.

  • Merhabalar Ahmet Bey,
   Çalışma izni uzatma işlemlerinde çalışan mı şirket ortağımı diye ayrım yapmak gerekir. Buna göre istenen evraklarda değişiklik gösterebilir. 0212 519 45 45 nolu telefondan müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

 2. merhaba yabancı çalışma izni uzatma için ne getirmemiz lazım işletmeden ne gibi evraklar istiyorsunuz.
  Personelimiz pakistanlı şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhabalar Metin Bey, öncelikle çalışma izni ile alakalı şirket evraklarını görmemizde fayda olur. Ona göre yabancı çalışandan evrakları sitemizde bulabilirsiniz. Mesai saatleri içinde bizimle iletişime geçerseniz size personellerimiz yardımcı olacaktır. İyi çalışmalar

 3. Kamila Babakuliyeva

  Merhabalar sorum olucakti calisma izni kac gunde gelir lutfen cevaplarmisiniz

  • Merhabalar Kamila Hanım,
   Çalisma izni 3 gün ile 3 ay arasında sonuçlanmaktadır.

 4. merhaba abi calısma izni uzatmak istiyorum uzatma yaparken indirim alabilirmiym

  • Merhaba Ahmad Bey,

   Çalışma izni uzatma müracaatı için istenen evrakları hazırladığınız takdirde indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 5. merheba calisma izni almak icun basvuru yaptigimizda siketeki her ortak icun turk vatendas calistirmak zorunlugu varmi

  • Merhaba sayit bey her yabancı ortak için beş türk istihdam gerekir daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 6. Kerim Almohammad

  selamın aleyküm çalışma iznimi alduım ama süresinin dolmasına 1 hafta kaldı süresi dolduktan sonra tekrarmı başvurayım

  • ve aleyküm selam Kerim Bey,
   Çalışma izni bitmeden uzatma müracaatında bulunmanız gerekir. Bizimle irtibata geçerseniz gün içinde bu işlemi çözebiliriz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi