Güngören Yabancı Çalışma İzni

Güngören yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen izindir.

Güngören Çalışma izni Firmaları Aslında yabancı uyruklu çalıştırma izni desek daha doğru olur.

Güngören danışmanlık firması olarak bünyesinde yabancı uyruklu çalıştırmak isteyen iş yerleri veya evlerinde bakıcı çalıştırmak isteyen kişiler CSGB den yabancı çalıştırma izni almak zorundadırlar.

Güngören Çalışma izni

Çalışma izni başvuru merkezi Güngören 

Güngören Yabancı çalışma izni, Türkiye’nin taraf olduğu ikili ya da çok taraflı sözleşmelerde aksi öngörülmedikçe, yabancıların Türkiye’de bağımlı veya bağımsız çalışmaya başlamadan önce almaları gereken izindir. Güngören Çalışma izinlerinin çalışmaya başlamadan önce alınması olmakla birlikte, ülke menfaatlerinin gerekli kıldığı hallerde veya mücbir nedenlere bağlı olarak, çalışmaya başlamadan önce ilgili makama bilgi vermek koşuluyla, çalışma süresi bir ayı geçmemek ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının onayı alınmak suretiyle yabancı çalışma izni işe başladıktan sonra da verilebilir.

Güngören Çalışma İzni Alma Konusunda Bizlerden destek alabilirsiniz.

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Fatih Yabancı Çalışma İzni

  Fatih yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal …

  2 Yorum

  1. merahablar çalışlma izni red olunca para geri iade oluyır mu

   • Merhaba Conan Bey,

    Şirket politikamız gereği çalışma izni onaylanma yollarını aramak. İllaki red ihtimali bulunmaktadır. Çalışma izni değerlendirme kriterlerini sağlamayan işleri yapmamaktayız.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi