Geçici Koruma Kimlik Belgesi Çalışma İzni

Bu yazımızda geçici kimlik belgesiyle çalışma izni alma, çalışma izni, geçici koruma ile çalışma izni, çalışma izni alma yolları, geçici kimlikle çalışma izni, çalışma izni gkk, gkk ile çalışma izni, çalışma izni şartları, çalışma izni değerlendirme kriterleri, geçici kart ile çalışma izni, geçici koruma kimlik kartları, çalışma izni şartları, çalışma izni alma yöntemleri, çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Geçici Kimlik İle Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Geçici Koruma Kimlik Kartı sahibi olan yabancıların kimliği aldıkları tarih çalışma izni başvuruları için çok önemlidir. Başvuru yapılacak olan tarihten en az 6 ay önce kimlik kartının alınması gerekmektedir. Geçici Koruma Kimlik Kartı sahibi olan yabancılar Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanmış olan iş sözleşmesini imzaladıktan sonra gerekli evrakları tamamlayıp başvuru aynı gün içinde yapılmaktadır. Uzman ekibimiz 7/24 aktif olarak çalışma izni müracaatınızı sizler için en kısa sürede yapmaktadır. Başvurularınız yapıldığı tarihten itibaren ekibimiz tarafından takip edilmekte ve sizlere bilgiler verilmektedir.

Başvurular ortalama 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Aşağıdaki videoda uzman ekibimiz sayesinden hızlandırılarak 1 gün için çalışma izni onayladığımız videomuzu görebilirsiniz.

Uzman ekibimize ulaşmak ve adresi bilgilerimizi öğrenmek için tıklayınız…

Geçici Kimlik Kartı Çalışma İzni Ne Kadar Tutar ?

Başvurularınız uzman ekibimiz tarafından onaylanma yüzdesi yüksek olduğu taktirde yapılmaktadır. Günümüzde Bir çok danışmanlık firması başvurunun onaylanma yüzdesinin düşük olmasına rağmen yapmaktadır. Uzman ekibimiz başvuru onaylanma yüzdesini belirleyerek sizlere ek bir maliyet çıkarmamaktadır. Red olma olasılığı yüksek başvurular Tillo Danışmanlık tarafından bildirilmektedir. İş veren bu bilgilendirme doğrultusunda başvuruya yön vermektedir.

Aşağıdaki yazımızdan 2020 yılı için geçerli Geçici Koruma Kimlik Kartı Çalışma izni başvurularının harç tutarlarının öğrenebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi