Pakistan Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Pakistan vatandaşı Türkiye’de ne kadar kalabilir, pakistanlı mültecilerin çalışma izni, pakistan çalışma izni, pakistanlı işçi çalıştırma, pakistan vatandaşlarına çalışma izni alma, pakistan vatandaşlarına çalışma izni 2020, pakistan vatandaşı çalışma izni ne kadar, pakistan uyruklu yabancı çalışma izinleri, pakistanlı yabancı çalışma izinleri, pakistan vatandaşı yabancı uyruklu, pakistan vatandaşı Türkiyede nasıl çalışır, pakistan vatandaşı çalıştırma izni, kaçak pakistanlı çalıştırma cezası, pakistan vatandaşı izinleri,pakistanlı uluslararası koruma kimlik çalışma izni,pakistan uk çalışma izni, pakistan kimlik çalışma izni,çalışma izni pakistanlı, kaçak pakistanlılara çalışma izni alma, pakistanlı Türk kimliği çalışma izni,pakistan vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Pakistan uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Pakistan uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

Pakistan Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Pakistan uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Pakistan Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

Pakistan uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir. Pakistan uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için İkamet tezkeresi veya uluslar arası koruma kimliğinin olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı Pakistan uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir. Pakistan uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

Pakistanlı Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Hızlı izin alma süreci uygun fiyat avantajları ile bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Pakistan vatandaşlarının Türkiye sınırları içerinde çalışabilmesi için çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalışan Pakistan vatandaşları cezalandırılmaktadır. Ayrıca bu şahısları çalıştıran işletmelerde büyük cezalar ile baş başa kalabilir. Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Pakistanlı Çalışma İzni Harç Tutarları Ne Kadar?

Pakistan Uyruklu Yabancılar için yaptığımız başvurular onaylandığı taktirde tarafınıza harç ödemesi çıkmaktadır. Peki bu harç tutarı ne kadar ve nereye ödenmektedir ?

Sizler için önceden paylaşmış olduğumuz yazımızda Çalışma İzni Harçları hakkında detaylı bilgi vermiştik. Aşağıdaki linkten 2020 Yılı Çalışma İzni Harç Tutarları sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

 

Bu yazımızda pakistan vatandaşı türkiye’de ne kadar kalabilir, pakistanlı mültecilerin çalışma izni, pakistan çalışma izni, pakistanlı işçi çalıştırma, pakistan vatandaşlarına çalışma izni alma, pakistan vatandaşlarına çalışma izni 2020, pakistan vatandaşı çalışma izni ne kadar, pakistan uyruklu yabancı çalışma izinleri, pakistanlı yabancı çalışma izinleri, pakistan vatandaşı yabancı uyruklu, pakistan vatandaşı türkiyede nasıl çalışır, pakistan vatandaşı çalıştırma izni, kaçak pakistanlı çalıştırma cezası, pakistan vatandaşı izinleri, pakistan vatandaşı çalışma izinleri konularına değindik.

 

    NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

    Popüler Konu

    Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

    Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

    4 Yorum

    1. Pakistanlym, işverenim bana izin almıyor 5 türk lazım diyor doğru mu 5 türkle olurmu

      • Merhabalar,
        Çalışma izni işlemleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    2. Shırın Paney

      Pakistanlym ikametim yok, pakistan gidip gelsem geri gelir miyim türkiye alır mı

      • Merhabalar,
        Pakistan vatandaşlarıyla alakalı ülkeye giriş çıkışlar Dış işleri bakanlığının konsolosluk birimlerine bağlıdır.Ülkeye alıp almama durumu konsolosluğa bağlıdır.

    Tıkla Ara
    Yol Tarifi