Reddedilen Çalışma İzninin Onaylanması

Yabancı uyruklu vatandaşların çalışma izinlerinde son dönemde değişen mevzuatlara göre reddolma durumu doğmaktadır. İster istemez bu hem yabancı uyruklu kişinin çalışma izni ile alakalı olumsuzluğa itmekte hemde ondan fayda sağlamayı amaçlayan işvereni hayal kırıklığına uğratmaktadır. Bu gibi durumlarda Tillo grup bünyesindeki danışmanlık ekibimiz sizin bu konudaki mağduriyetinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflemektedir. Reddolan yabancı uyruklu çalışma izninde ilk yapmanız gereken en kısa zamanda bizi aramanızdır. Tillo grup ailesi olarak en zor görünen reddolan çalışma izinleri hakkında danışmanlık sağlamaktadır. Sadece yapılması gereken bize ulaşmanızdır. 0212 519 45 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

8 Yorum

 1. Merhabalar,

  Afganistan vatandaşıyım çalışma iznim reddoldu ne yapabilirim?

  • Merhabalar, çalışma izni için değerlendirme kriterlerine sahiplik ilkesine dikkat etmek gerekir. Bu konuda bizden danışmanlık alabilirsiniz. Not: 30 günlük süreyi geçirmemek önemli dikkat edelim.

 2. Merhabalar,
  Çâlışma izni başvurum tekrardan reddetildi. Başvuru yapabilmem için yardım edebilirmisiniz

  • Merhaba Omar Bey,

   Çalışma izni ile alakalı redde itiraz müracaatında bulunmak için danışmanlarımızla iletişime girip kısa zaman içinde reddinizi onaylama işlemini yapabilirsiniz.

 3. Merba ab
  çalsma izni için red geld bna yardım olar abi sız

  • Merhaba,

   Çalışma izni ile alakalı redde itiraz müracaatında bulunmak için danışmanlarımızla iletişime girip kısa zaman içinde reddinizi onaylama işlemini yapabilirsiniz.

 4. Merhabalar, iş yerim üzerine 5 sglklı işçi mevcut fakat çalışma izni başvursunda tekrardan tred aldım. Nasıl onaylanır

  • Merhabalar Fatih Bey,

   Evraklarınız ile beraber firmamıza gelip çalışma izni hususunda destek alabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi