0212 519 45 45

Sosyal Medyada Biz}

Çalışma İzni %20 indirimli Fiyata Hemen Başvurunuzu Yapın !
Web sitemizden talepte bulunan yabancı uyruklu çalışanlar çalışma izni başvuru ve izin alma sonucunda %20 indirimli fiyat avantajından yararlanıyor. Ayrıca Firmanız için gerekli olan Elektronik İmzanızı 10 Dakika içinde Tillo Danışmanlık bünyesinden teslim alabilirsiniz.
Çalışma İzni Başvurusu Yap

Suriye Şirket Kuruluşu

Suriye Şirket Kuruluşu

Değerli okuyucularımız,

Bu yazımızda Suriye uyruklu kişilerin Türkiye’de şirket kurulumundan bahsedeceğiz. Büyüyen ülkemizin bir parçası olmak isteyen Suriye uyruklu kişiler Türkiye’de şirket kurmaktadır. Tillo danışmanlık ailesi olarak size bu konuda destek sağlayabiliriz.

Pasaport tercümesi,  vergi numarası, açılış vekaletnamesi ve fotoğrafınız yeterlidir.Sizin yapmanız gereken kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçmenizdir. 24 saat içinde şirketinizi kuruyoruz. Bizi arayın size danışmanlık sağlayalım. Şirket kurulumunun yanında çalışma izni ile alakalı danışmanlık sağlamaktayız. Yeni mevzuatlara hakim olan danışmanlık firmasıyız.

Suriye uyruklu kişilerin Türkiye’de şirket kurulumunu baştan aşağı planlamaktayız. Tillo danışmanlık ailesi olarak kaliteli hizmeti sizin ayağınıza getiriyoruz. Çalışma izinlerinizde en kısa sürede çıkartıyoruz. Yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de çalışması artık çok kolay.

Tillo danışmanlık size bu konuda yardımcı olacaktır. Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de şirket kurulumunu sağlayan öncü firmaları arasındayız. Çalışma izninizi yapmadan önce bizden danışmanlık almayı unutmayınız.

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de şirket kurulumu 2018 yılında artmıştır. Tahmin edilen öngörülere göre 2019 yılında yabancı uyruklu şirket kurulumunda artma yaşanacaktır. Bu öngörü Türkiye’mizin 2023 hedeflerine dahada yaklaştıracaktır.

Suriye Şirket Kuruluşu için yorumlar kapalı
519 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Yol Tarifi