Türkiye’de Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Değerli işverenler ve yabancılar bu yazımızda Türkiye’de çalışma izni nasıl alınır, Türkiye’de çalışma izni, Türkiye’de çalışma izni, Türkiye’de işçi çalıştırma, Türkiye’de yabancı işçi çalıştırma, Türkiye’de çalışma izinleri, Türkiye’de çalışma izni maliyetleri, Türkiye’de ki yabancılara çalışma izinleri, Türkiye’de ki çalışanlara izinler, Türkiye’de ki yabancı uyruklular, çalışma izni maliyetleri, Türkiye’de çalışmak, Türkiye’de oturma izin, Türkiye’de yabancı çalıştırmak, Türkiye’de yabancılara sgk ödemeleri, Türkiye’de çalışma izinleri nasıl alınır konularına değineceğiz.

Türkiye’de Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Türkiyemiz değerli topraklarıyla yıllar geçtikçe kendini geliştirmekte ve büyümektedir. Yabancı ülkedeki vatandaşlar ülkemizi sık sık ziyaret ederek oturma izni ve çalışma izni almaya çalışmaktadırlar. Türkiye’de çalışma izni almak için yabancıların Oturma İzinleri, İkamet Tezkereleri, Koruma Kimlik Belgeleri vb. Kimlikleri olmalıdır. Yabancılar için çalışacak bir firma da bulunduktan sonra çalışma izni müracaatında bulunulabilir. Yabancı uyruklu kişinin çalışma izni başvurusunun onaylanması için başvuru yaptığı şirketin değerlendirme kriterlerine uyması çok önemlidir. Başvuru yapılan firma değerlendirme kriterlerine uymadığı taktirde çalışma izni başvurunuz Red olmaktadır. Bu red sonucunda tarafınızda gereksiz masraflar çıkabilir. En doğru, hızlı, kaliteli ve ucuz bir şekilde çalışma izni müracaatından bulunabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere en düşük maliyeti çıkararak çalışma izninizi sizlere ulaştırmaktadır. Tillo Danışmanlık olarak ilk prensiplerimizden biri Red olma olasılığı yüksek olan dosyalara başvuru yapmamaktadır, para odaklı çalışan diğer firmalara nazaran Tillo Danışmanlık kaliteli hizmete önem vermektedir ve müşteri memnuniyeti her zaman birincil kuralımızdır.

TÜRKİYE’DE EN HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMA İZNİ MÜRACAATI VE BİZLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Türkiye’de Çalışma İzni Maliyeti Ne Kadar Tutar ?

Türkiye sınırlarında çalışmak isteyen ve çalışan vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumlarına bildirim vermeleri gerekmektedir. Kaçak veya çalışma izni olmadan çalışan kişiler büyük cezalarla karşı karşıya kalmaktadır, cezalar hem işveren hem de yabancı uyruklu kişiye yansıtılabilir. Cezalardan kurtulmanın tek yolu ise yabancı kişiler için çalışma izni almaktadır. Çalışma izni müracaatında bulunan kişilerin Firması ve Yabancı bilgileri kontrol edilir, kontrol ve değerlendirme aşaması T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ortalama 1 ay sürmektedir. Uzman ekibimiz bu süreyi azaltmak için sürekli çalışmalar sağlamaktadır. Çalışma izni müracaatınız onaylandığı taktirde harç bedeli çıkar bu harç bedeli ödendiği zaman yabancı kişinin Türkiye sınırları içerisinde Çalışma izni başvurusunda bulunduğu firmada çalışmasında herhangi bir sakınca ve ceza yoktur. İlgili şahıs çalışma izni aldığı firmadan ayrıldığı ya da çıkarıldığı taktirde çalışma izni iptal olmaktadır. Yeni bir firmada çalışacak ise o firma üzerinden tekrar kontrol ve değerlendirme aşamalarına tabî tutulur. Yeni bir çalışma izni için tekrardan harç bedeli ödemesi gerekmektedir.

Türkiye’de Çalışma İzni Başvurusunu Nasıl ve Nereye Yapılır ?

Çalışma izni başvuruları İnternet ortamı üzerinde T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurular elektronik ortamda yapıldığından dolayı başvuruyu onaylama aşamasında Elektronik İmza ihtiyacı vardır. Elektronik İmza sahibi olmayan kişiler çalışma izni başvurusunda bulunamamaktadır. Elektronik İmzanızı da Tillo Danışmanlık bünyesinden alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizler kahvenizi yudumlarken E-İmzanızı alır ve başvurunuzu aynı gün içinde tamamlar. Sizlerin ise tek yapmanız gereken istenen evrakları bizlere ulaştırmak ve kahvenizi yudumlamaktır.

Çalışma İzni Başvurusunda İstenen Evraklar İçin Tıklayınız.

Aşağıdaki Linkten YouTube Sayfamıza Ulaşarak Çalışma İzni Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi