Zeytinburnu Yabancı Çalışma İzni

Zeytinburnu yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen izindir. Zeytinburnu Çalışma izni Firmaları Aslında yabancı uyruklu çalıştırma izni desek daha doğru olur. Zeytinburnu danışmanlık firması olarak bünyesinde yabancı uyruklu çalıştırmak isteyen iş yerleri veya evlerinde bakıcı çalıştırmak isteyen kişiler CSGB den yabancı çalıştırma izni almak zorundadırlar.

Zeytinburnu çalışma izni başvurusu

Zeytinburnu yabancı çalışan personel izni alma firması

Zeytinburnu Yabancı çalışma izni, Türkiye’nin taraf olduğu ikili ya da çok taraflı sözleşmelerde aksi öngörülmedikçe, yabancıların Türkiye’de bağımlı veya bağımsız çalışmaya başlamadan önce almaları gereken izindir. Zeytinburnu Çalışma izinlerinin çalışmaya başlamadan önce alınması olmakla birlikte, ülke menfaatlerinin gerekli kıldığı hallerde veya mücbir nedenlere bağlı olarak, çalışmaya başlamadan önce ilgili makama bilgi vermek koşuluyla, çalışma süresi bir ayı geçmemek ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının onayı alınmak suretiyle yabancı çalışma izni işe başladıktan sonra da verilebilir.

Zeytinburnu Çalışma İzni Alma Konusunda Bizlerden destek alabilirsiniz.

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Fatih Yabancı Çalışma İzni

  Fatih yabancı çalışma izni Türkiye’de çalışmak isteyen yabancıların çalışabilmeleri için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal …

  4 Yorum

  1. Meraba ofisiniz emniyet fatih metroya yakın mı

   • Merhaba Osman Bey,

    0533 2054325 nolu telefona whatsapptan yazarsanız size ofisimizin konumunu gönderebilirim.

  2. Selamın aleyküm iş sözkelmesini sizde var mı çalışma izni almak için iş sözleşmesi versem olur mu nasıkl almam gerekişyor

   • Merhaba Muhammad Bey,

    Çalışma izni ile alakalı tüm işlemlerinizi Adan Zye takip etmekteyiz. Yapılan işle alakalı iş sözleşmesi de mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi