Suriyeli Çalışma İzni 2020

2020 yılında suriyelilere çalışma izni, suriyelilere çalışma izni, arap çalışma izni, 2020 çalışma izni, 2020 yılı suriyeli çalışma izni, geçici koruma kimlik çalışma izni, suriyeli çalışma izinleri, 2020 çalışma izinleri, çalışma izinleri yeni sistem, suriyeliler için çalışma izni, 2020 yılı yeni sistem çalışma izin gibi konulara bu yazımızda değineceğiz.

Suriyeli Çalışma İzni 2020

Ülkemizde artık Suriye Uyruklu kişilere çalışma izni konusunda büyük destek sağlanmaktadır fakat doğru, güvenilir ve hızlı hizmetten yararlanmak istemez misiniz ? Suriye uyruklu yabancılara çalışma izin başvurularında Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanmış olan İş Sözleşmesi işveren ve yabancı uyruklu kişi tarafından imzalanmalıdır.

 

Peki, 2020 yılında Suriyeli çalışma izni almak için gerekli evraklar nelerdir ?

Ofisimizi ziyaret ederek veya internet üzerinden iletişim sağlayarak evraklarınızı temin edebiliriz. Eksiksiz bir şekilde evraklarınız teslim alınıp Çalışma izni başvurunuzda bulunur. Sizlerin tek yapmanız gereken evraklarınızı teslim edip beklemektir, çalışma izni takibinin hepsi uzman kadromuz aracılığıyla takip edilip, sizlere bilgi verilmektedir.

 

[safir_descriptionbox header=”Suriyeli Çalışma İzni Yeni Sistem Not:” content=”Tillo Danışmanlık bünyesinden en kolay ve hızlı yoldan E-imzanızı teslim alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.” icon=”duyuru” bg=”buildings”]

 

Bilindiği üzere yabancı uyruklu kişilerin izinsiz olarak çalıştırılması yasaktır, bu yasağın aşmak için ise Çalışma izni alabilirsiniz. Büyük miktarlarda cezalar ödemek istemiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yabancı uyruklu kişilerin en doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde çalışma iznini temin etmek için sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yanlış ve Eksik başvurularınızdan dolayı Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından dosyanızın Red olmasını istemiyorsanız ve çalışma izni başvurusunda gerekli olan evrakları öğrenip en doğru başvuru yapmanız için bizlere ulaşmalısınız. Uzman kadromuz sizin için hazırdır. Doğru yol doğru sonuca götürür.

Aşağıdaki Youtube videomuzdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

2020 Suriyeli Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

 

[safir_descriptionbox header=”Suriye Uyruklu Vatandaşlara Hemen Çalışma İzni” content=”Firmanızda çalışan yada çalışmasını istediğiniz personellerinizin çalışma izni evraklarını kısa sürede hazırlıyoruz. Fiyat almak ve detaylara ulaşmak için bizi arayınız.” icon=”kurumsal” bg=”desk”]

Suriyeli Çalışma İzni Nereden Alınır ?

Suriyeli Çalışma Şartları Nelerdir ?

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

9 Yorum

 1. Suriyeli çalışma izni müracaatında bulundum. Reddoldu ne yapmalıyım?

  • Merhabalar Ali Bey,

   Redde itiraz süresini öncelikle geçirmemek gerekir. Çalışma izni reddedilmesi ile alakalı gelen maile göre işlem yapılabilir. Bizimle 30 günlük süreyi geçirmeden iletişime geçip danışmanlık alabilirsiniz.

 2. السلام عليكم
  اريد التقديم على اذن العمل لدي كملك اسطنبول سوري الجنسية ماهي الاوراق المطلوبة بالاضافة الى التكلفة

 3. Selamünaleyküm Ben Suriye vatandaşıyım Şimdi bana çalışma izni ya da sigorta olmuyor çünkü 5 kişi Türk olması lazımmış bir kişi Suriyeli Türk vatandaşı fazla yok çalıştıran firmalar ve daha doğrusu çoğu yerler yapıyorlar ve sigorta etmiyorlar sigorta parası yüksek olduğu için Şimdi benim ne yapmam lazım bu konuda yardımcı olur musunuz çalışma izni istiyorum ikamet çıkarmak istiyorum Teşekkür ederim sağ olun var olun 05389423179

  • Aleykum selam hasan bey yabancıların çalışma izinleriyle alakalı beş türk istenmektedir lakin suriyelilerin durumlarıyla alakalı değişkenlik göstermektedir bu konu hakkında 02125194545 nolu hattı arayarak bilgi alabilirsiniz.

  • Ve aleykum selam hasan bey suriyelilerin geçici koruma kimlik sahip olanlar için beş türk istenmemektedir ikamet tezkereli suriyeliler için beş türk istihdam etmek gerekmektedir çalışma izniyle alakali danışmanlık yapmaktayız.

 4. mohammed emın

  MERABALAR çalışma iznim süresi dolmak üzere Çalışma izinleri için verilen harç bedeli her seferinde kağıt bedeli ödenecek midir?

  • Merhabalar Mohammed Bey,
   Çalışma izni ile alakalı yapılan her işlemde çalışma izni harç tutarı ve değerli kağıt bedelini ödemek zorundasınız.

Tıkla Ara
Yol Tarifi