Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar ?

Bu yazımızda Çalışma izni kaç günde çıkar, çalışma izni almak ne kadar sürer, çalışma izni ne zaman çıkar, çalışma iznim ne zaman gelir, çalışma izni ne zaman onaylanır, çalışma izni nasıl onaylanır, ne zaman çalışma izni kartım gelir, çalışma izni kartım nasıl bana ulaşır sorularına yanıt vereceğiz

 

 

Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar ?

Bir çok yabancının ve işverenin aklında olan sorulardan biri de çalışma izni kartı ne zaman çıkar, kaç gün sürer gibi sorular olmuştur. Tillo Danışmanlık bünyesi altından yapmış olduğunuz başvurularınız her gün takibi yapılarak kontrol edilmektedir. Çalışma izninizin en kısa sürede onaylanması ve kartınızın elinize ulaşabilmesi için uzman kadromuz 7/24 hizmet sağlamaktadır. Çalışma izni kartlarınız T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından evraklarınız kontrol edildikten sonra ortalama 1-2 ay içinde elinize ulaşmaktadır.

24 Saatte Çalışma İzni Tillo Danışmanlık

Tillo Danışmanlık Olarak aynı gün başvurduğumuz Çalışma İznimize Uzman ekibimizin büyük desteği ve kontrol sağlaması sonucuyla 1 gün içinde onay almış bulunmaktayız aşağıda bulunan linkten Youtube sayfamızı ziyaret ederek 1 Gün içinde almış olduğumuz Çalışma İzni videomuzu izleyebilirsiniz.

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım

Çalışma İzni Kartım Kaç Günde Gelir ?

Yabancı uyruklu çalışma izni çıkartacak olan vatandaşın istenilen belgeler ve bakanlığın onayından sonra çalışma izni kısa süre içerisinde çıkmaktadır. Çalışma izni kartınız ise harç bedelinizi ödedikten sonra ortalama 2 hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Çalışma izni kartlarınız PTT tarafından teslimatı sağlanmaktadır. Teslimat sırasında belirtilen adreste değilseniz çalışma izni kartınız PTT’ye geri döner ve sizler tarafından teslim alınması gerekmektedir. Sizler hiç zahmet çekmeden tüm çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde yürütmek amacıyla Tillo Danışmanlıktan hizmet alabilirsiniz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde bulunan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

Çalışma İzni Harç Tutarları Ne Kadar?

Yabancılar için yaptığımız başvurular onaylandığı taktirde tarafınıza harç ödemesi çıkmaktadır. Peki bu harç tutarı ne kadar ve nereye ödenmektedir ?

Sizler için önceden paylaşmış olduğumuz yazımızda Çalışma İzni Harçları hakkında detaylı bilgi vermiştik. Aşağıdaki linkten 2020 Yılı Çalışma İzni Harç Tutarları sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

Bizimle iletişime geçin ve tüm belgeleri başvuru sürecini hızlandıralım.

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

2 Yorum

  1. Ekvator Yeni gine vatandaşıyım. Turkiyede öğrenciyim bir sirkette calisma izni almak istiyorum kac günde çalışma izni cikartabilirsiniz

    • Merhaba Pauol,
      Yüksek lisans ve üstü öğrencilere çalışma izni alabiliriz. Üniversie öğrencileri çalışma izinleri reddedilmektedir. Çalışma izinleri 3 gün ile 3 ay içinde onaylanmaktadır.

Tıkla Ara
Yol Tarifi