Evde Yabancı Uyruklu Bakıcı Çalıştırma

Bu yazımızda Ev Hizmetlisi olarak çalışma izni başvurusunda bulunacak kişilerin bilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Tillo Grup firması olarak tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Tüm izin işlemlerinizi güven ve hassasiyet eşliğinde yasal sürece uyum sağlayarak gerçekleştiren yetkili kurumsal firmayız. Çalışma izni çıkartma bu konuların en başında gelen unsurdur. İzni olmayan yabancı uyruklu birini çalıştırmak suçtur ve ağır cezalara sebep olmaktadır.

Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Herhangi bir firma üzerinden çalışma izni başvurusunda bulunacak kişiler için şirketin mali durumu ve personel istihdamı ön planda gözlemlenmektedir fakat Ev hizmetlisi olarak başvurulan çalışma izinlerinde bu durum görülmemektedir. Ev hizmetlisinde bulunacak kişinin Çocuk Bakıcı mı ?  ya da Yaşlı Bakıcı mı ? olarak çalışacağı Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından kontrol edilmektedir. Başvurunuz biz tarafımızdan yapılıp kontrolü sağlanır.

Başvurum Onaylandıktan Sonra Ne Yapmalıyım ?

Ev hizmetlisi başvurunuz onaylandığı taktir de bağlı bulunduğunuz SSK kurumunu bilgilendirip yabancıyı çalıştırdığınıza dair bilgi vermelisiniz.

Eğer sizlerde Ev Hizmetlisi çalışma izni hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. 7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

4 Yorum

 1. Sıdıka Arzu GÜNERİ

  İyi günler efendim, öncelikle çalışmalarını çok olumlu buluyorum. Ben Sıdıka Arzu Güneri yanımda gürcü hizmetli çalıştırmak istiyorum gereken evrakları topladım ancak ikamet izni nasıl alacağımızı bilmiyorum gördüğüm üzere ikamet izniyle ilgili çalışmalarınız var yardımcı olur musunuz lütfen.

  • Merhabalar Sıdıka Hanım,

   İyi temennileriniz için öncelikle teşekkür ederiz. İkamet tezkeresi ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefonu arayabilirsiniz. Danışman arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

 2. Merhabalar ben bakıcılık yapıyorum da çalışma iznimi ne kadar sürede bir yenilemeliyim acaba

  • Merhaba Galina Hanım,

   Çalışma izni süreniz bitmeden 2 ay önce uzatma müracaatında bulunabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi