Çalışma İzninin İptal Edilmesi

Bu yazımızda çalışma izninin iptal edilmesi, çalışma izni iptal, çalışma izin iptal, iptal, çalışma izinlerinde iptaller, çalışma izni iptali, çalışma izni iptalleri, çalışma izni nasıl iptal edilir, çalışma izni neden iptal edilir, çalışma izni iptal olanlar, çalışma izinlerinde iptal işlemleri, çalışma izni iptal edilen yabancılar, iptal olan çalışman izinleri, çalışma izinlerideki iptaller konularına değineceğiz.

Çalışma İzninin İptal Edilmesi

Türkiye sınırları içerisinde çalışma ve ikametinin devam etmek isteyen yabancıların çalışma izni almaları gerekmektedir. T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetlerinin aldığı karara göre 01.01.2020 tarihinden itibaren yabancı uyruklu kişilerin Turistik amaçla Türkiye’de ikamet izni alma başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Bu sebepten dolayı yabancı uyruklu kişiler çalışma iznine yönelmektedir. Çalışma izni başvurusu yapmak isteyen yabancıların sahip oldukları kimliklerin sistem üzerinden kontrolü sağlanmaktadır. İkamet kaydı olan yabancılar için Yurt içi çalışma izni başvurusu yapmaktadır. İkamet kaydı olmayan yabancılar ise kendi ülkelerindeki Türkiye konsolosluklarına müracaat etmeleri gerekmektedir. Çalışma izni alanında uzman ekibimiz 10 yılı aşkın tecrübeleriyle siz değerli iş veren ve yabancılara yardımcı olmaktadır. Uzman Kadromuz çalışma izinlerinizin en kısa sürede sonuçlanması ve tarafınıza bilgi verilmesi için çalışmaktadır. Çalışma izni almak isteyen yabancılar bir Firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi başvurusu ile çalışma iznine sahip olabilir. Çalışma izni alan yabancı uyruklu kişiler çalıştıkları iş yerinden ya da evden ayrılmaları durumunda iş veren tarafından talimatla çalışma izinleri iptal olmaktadır.

ÇALIŞMA İZNİ İPTALİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çalışma İzni İptal Olan Yabancıların Ne Yapması Gerekir ?

Bağlı bulunduğu iş yerinden veya evden ayrılan yabancı uyruklu kişilerin çalışma izinleri iptal olmaktadır. Çalışma izni bir iş yerine bağlı olarak alınır, iş veren ya da yabancıdan kaynaklı sorunlardan dolayı ayrılan yabancılar, çalışma izni almak için tekrar bir firma üzerinden veya ev üzerinden çalışma izni müracaatında bulunması gerekmektedir. Bazı durumlarda ise çalışma izni transfer durumu söz konusu olabilir. Çalışma izni transferi konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız

Yeniden Çalışma İzni Başvurusu

Çalışma izinleri iptal olduğu taktirde yabancılar tekrardan çalışma izni başvurusunda bulunur. Çalışma izni başvurularınızın doğru ve eksiksiz bir şekilde uzman kadromuz tarafından yapılmasını istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Başvurularınız yapılmadan önce tarafınıza onaylanma yüzdeleri verilmektedir.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURULARINIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Aşağıdaki Linkten YouTube sayfamıza ulaşabilir ve bizleri takip edebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi