0212 519 45 45

Sosyal Medyada Biz}

Çalışma İzni %20 indirimli Fiyata Hemen Başvurunuzu Yapın !
Web sitemizden talepte bulunan yabancı uyruklu çalışanlar çalışma izni başvuru ve izin alma sonucunda %20 indirimli fiyat avantajından yararlanıyor. Ayrıca Firmanız için gerekli olan Elektronik İmzanızı 10 Dakika içinde Tillo Danışmanlık bünyesinden teslim alabilirsiniz.
Çalışma İzni Başvurusu Yap

En Hızlı Çalışma İzni Nasıl Çıkar?

En Hızlı Çalışma İzni Nasıl Çıkar?

En hızlı Çalışma izni nasıl çıkar ile alakalı yabancılara 1. Sınıf hizmet veren Tillo Group Danışmanlık firması olarak size en kısa sürede çalışma iznini çıkartıyoruz. Yabancı çalışma izni e imza alarak, yeni sisteme adapte olarak çalışma izni nasıl alınır 2020 yılı olarak sizlere hizmet etmekteyiz.

Çalışma izninin en kısa sürede sonuçlanması için şirket ile alakalı mali verilerinizi uzman kadromuz tarafından tahlil edilip, yabancı çalışma izinlerinizi en kısa zamanda çıkartıyoruz.

Yapmanız gereken uzman görüşü alarak eksik evrak istenmemesinin sağlanmasıdır. Çalışma izinlerinde eksik evrak istenmesi zaman olarak kayıp sağlar. Uzman kadromuz eksik evrağın istememesini sağlayıp en kısa zaman içinde çalışma izninizi onaylatabilmektedir.

Çalışma izni transfer işlemlerini kısa yoldan çözerek iki firma arası çalışma izni onaylatılmasın da ön ayak olmaktayız.

Yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanızdır. En kısa sürede sonuçlanma ve çalışma izni reddedilmemesi için bizi arayınız.

980 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. julia nasta dedi ki:

  Ben aksaryda çalışrum bakıcyım çalışma izini naslı alacm

  1. danismanlik dedi ki:

   Merhaba Julia Hanım,

   Bakıcı olarak çalışma izni almak istiyorsanız sitede istenen evrakları hazırlayıp bize dönüş sağlamanız yeterlidir. Bakıcı çalışma izinleri yaşlı veya çocuk bakımı olarak 2 türe ayrılır.

 2. julia nasta dedi ki:

  ben aksarayda bakıcı yapıyrum çalişmak için izn gerektr

  1. danismanlik dedi ki:

   Merhaba Julia Hanım,

   Bakıcı olarak çalışma izni almak istiyorsanız sitede istenen evrakları hazırlayıp bize dönüş sağlamanız yeterlidir. Bakıcı çalışma izinleri yaşlı veya çocuk bakımı olarak 2 türe ayrılır.Çocuk bakıcısı çalışma izni veya yaşlı bakım çalışma izni

 3. faik tatlı dedi ki:

  câlısmâ izni ne kadar zaman çıkar almak istiyorum

  1. danismanlik dedi ki:

   Merhaba Faik Bey,

   Çalışma izinleri 3 gün ile 3 ay arasında sonuçlanmaktadır.Bizimle irtibata geçip çalışma izinlerinizde danışmanlık sağlayabiliriz.

 4. Ahmed dedi ki:

  çalışma iznini daha kısa sürede çıkarmak için ayrıca ödeme yapsam ne kadar hızlı çıkar abi

  1. danismanlik dedi ki:

   Merhaba Ahmed Bey,

   Daha önce çıkarmak diye bir işlem yoktur. Bakanlıktaki işlem sırasına göre işlem yapılmaktadır.

 5. dursun ferahlı dedi ki:

  turkıyeye kaçak gırmış bır kışı pakıstanlı nasıl oturma ıznı alabılır

  1. danismanlik dedi ki:

   Merhabalar Dursun Bey,

   Onlar vize ile geliyor malesef ihtimali yok.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara
Yol Tarifi