En Hızlı Çalışma İzni Nasıl Çıkar?

En hızlı Çalışma izni nasıl çıkar ile alakalı yabancılara 1. Sınıf hizmet veren Tillo Group Danışmanlık firması olarak size en kısa sürede çalışma iznini çıkartıyoruz. Yabancı çalışma izni e imza alarak, yeni sisteme adapte olarak çalışma izni nasıl alınır 2020 yılı olarak sizlere hizmet etmekteyiz.

Çalışma izninin en kısa sürede sonuçlanması için şirket ile alakalı mali verilerinizi uzman kadromuz tarafından tahlil edilip, yabancı çalışma izinlerinizi en kısa zamanda çıkartıyoruz.

Yapmanız gereken uzman görüşü alarak eksik evrak istenmemesinin sağlanmasıdır. Çalışma izinlerinde eksik evrak istenmesi zaman olarak kayıp sağlar. Uzman kadromuz eksik evrağın istememesini sağlayıp en kısa zaman içinde çalışma izninizi onaylatabilmektedir.

Çalışma izni transfer işlemlerini kısa yoldan çözerek iki firma arası çalışma izni onaylatılmasın da ön ayak olmaktayız.

Yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanızdır. En kısa sürede sonuçlanma ve çalışma izni reddedilmemesi için bizi arayınız.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

En Hızlı Şekilde Çalışma İzni Alma Yolları

En hızlı şekilde çalışma izni yolları için en doğru adrestesiniz. Uzman kadromuz sizlere 1.sınıf danışmanlık …

10 Yorum

 1. Ben aksaryda çalışrum bakıcyım çalışma izini naslı alacm

  • Merhaba Julia Hanım,

   Bakıcı olarak çalışma izni almak istiyorsanız sitede istenen evrakları hazırlayıp bize dönüş sağlamanız yeterlidir. Bakıcı çalışma izinleri yaşlı veya çocuk bakımı olarak 2 türe ayrılır.

 2. ben aksarayda bakıcı yapıyrum çalişmak için izn gerektr

  • Merhaba Julia Hanım,

   Bakıcı olarak çalışma izni almak istiyorsanız sitede istenen evrakları hazırlayıp bize dönüş sağlamanız yeterlidir. Bakıcı çalışma izinleri yaşlı veya çocuk bakımı olarak 2 türe ayrılır.Çocuk bakıcısı çalışma izni veya yaşlı bakım çalışma izni

 3. câlısmâ izni ne kadar zaman çıkar almak istiyorum

  • Merhaba Faik Bey,

   Çalışma izinleri 3 gün ile 3 ay arasında sonuçlanmaktadır.Bizimle irtibata geçip çalışma izinlerinizde danışmanlık sağlayabiliriz.

 4. çalışma iznini daha kısa sürede çıkarmak için ayrıca ödeme yapsam ne kadar hızlı çıkar abi

  • Merhaba Ahmed Bey,

   Daha önce çıkarmak diye bir işlem yoktur. Bakanlıktaki işlem sırasına göre işlem yapılmaktadır.

 5. dursun ferahlı

  turkıyeye kaçak gırmış bır kışı pakıstanlı nasıl oturma ıznı alabılır

Tıkla Ara
Yol Tarifi