Evde Yabancı Kadın Bakıcı Çalıştırmak

Bu yazımızda kadın ev hizmetlisi çalışma izni, evde bakıcı kadın çalıştırmak, evde bakıcı kadın çalıştırma izni, ev hizmetlisi kadın çalıştırmak, yabancı kadın yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, yabancı çocuk bakıcı, yabancı çocuk bakıcı çalışma izni, yabancı yaşlı bakıcı çalışma izni, çalışma izni, ev hizmetlilerine çalışma izni, yabancı ev hizmetlilerine çalışma izni konularına değineceğiz.

Ev Hizmetlerinde Kadın Bakıcı Çalışma İzni

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kadın vatandaşların ikamet ya da çalışma izni belgesine sahip olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu çalışanlar ev hizmetlisi olarak çalışma izni alabilirler. Çalışacak bir ev bulduktan sonra Ev Hizmetlisi Çocuk Bakıcı, Ev Hizmetlisi Yaşlı Bakıcısı, Ev Hizmetlisi Engelli Bakıcısı vs. iş kollarıyla ev hizmetlerinde çalışabilmektedirler. Ev Hizmetlisi olarak çalışma izni başvurusunda bulunmak isteyen kadın yabancı uyruklu çalışanlar ya da iş verenler Tillo Danışmanlık bünyesinden çalışma izinlerini en uygun ve kaliteli hizmetle sağlayabilirler. Çalışma izni başvurularının püf noktasına kadar tecrübeli uzman kadromuz, istenen evrakların ulaştırıldığı gün içinde müracaatı yapılır. Ev Hizmetlisi çalışma izni başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

ÇOCUK BAKICI ÇALIŞMA İZNİ, YAŞLI BAKICI ÇALIŞMA İZNİ, ENGELLİ BAKICI ÇALIŞMA İZNİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Yabancı Uyruklu Ev Hizmetlisi Kadın Bakıcı Çalıştırma İzni

Ev Hizmetlisi çalışma izni başvurularının uzmanı olan ekibimiz sizlere kaliteli hizmet sözü vermektedir. Ev Hizmetlisi başvurularında istenen evraklar için tıklayınız. Çalışma izni müracaatında bulunduktan daha sonra başvurularımız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından red olmaktadır. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız değerlendirme sürecinden sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Müracaatlarımız ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Ev Hizmetlisi Çalışma izni başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni

kadın bakıcı çalıştırmak

kadın bakıcı ev hizmetlisi

ev hizmetlisi çalışma izni

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. dedem için bakıcı çalıştırmak istiyorum ama başvuru kimin üstüne olur dedeminmi ve bu işlerle benim ilgilenmem istedi ücret ne kadar ve her ay ne kadar ödenir yabancıya

    • Merhaba Haşim Bey,
      Yabancı Yaşlı Bakıcı ile alakalı daha detaylı bilgi için bizi arayınız.

Tıkla Ara
Yol Tarifi