En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni

Bu yazımızda en hızlı ve uygun ev hizmetlisi çalışma izni, hızlı çalışma izni, ev hizmetlisi, ev hizmetlisi çalışma izni, ev hizmetlisi çalıştırma, ev hizmetlilerine çalışma izinleri, yabancı uyruklu çalıştırma, yabancı uyruklu ev hizmetlisi, ev hizmetlisi çalıştırma izni, yabancılara çalışma izni, ev hizmetlisi yaşlı bakıcı, ev hizmetlisi çocuk bakıcı, ev hizmetlisi yabancı bakıcı, yabancı uyruklu çocuk bakıcı, yabancı uyruklu yaşlı bakıcı konularına değineceğiz.

En Hızlı ve Uygun Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Ülkemizin ekonomik ve refah seviyesi arttıkça ikamet eden yabancıların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Korona virüs dolayısıyla bir çok vatandaş evlerinde karantina durumundadır. Bu süre. içerisinde yardıma ihtiyacı olan çocuk sahibi ailelerin ve yardımı ihtiyacı olan yaşlı vatandaşların sayısı artmıştır. Yabancı uyruklu kişilerin ev hizmetlisi olarak çalışmak istemesi durumda çalışma izni almaları gerekmektedir. Çalışma izni müracaatı için doğru adrestesiniz. Şirketimiz alanında uzman kadrosuyla çalışma izni başvurularını en uygun şekilde gerçekleştirmektedir. 7/24 aktif ekibimiz sizlere hizmet vermek için aktiftir. Güncel mevzuatın takibi, uygun ve kaliteli hizmet için  bizleri tercih edebilirsiniz. Evinizden çıkmadan hızlı ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

 

EV HİZMETLİSİ ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU VE ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURULARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Ne Zaman Sonuçlanır ?

Çalışma izni müracaatında bulunduktan daha sonra başvurularımız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından red olmaktadır. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız değerlendirme sürecinden sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Müracaatlarımız ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır.

 

Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Harç Tutarı Ne Kadar ?

Çalışma izin değerlendirme sürecinden daha sonra tarafınıza harç çıkacaktır. Harç bedeli devlete ödenecek olan bir vergi olup, çalışma izninin müracaat yılına göre değişiklik sağlamaktadır. Çalışma izni harç bedelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz çalışma izni harç tutarları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

Ev hizmetlisi çalışma izni

Çocuk bakıcı çalışma İzni

Yaşlı bakıcı çalışma izni

Ev hizmetlisi çalışma izni

Bakıcı çalıştırma izni

Engelli bakıcı çalıştırma

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. merhabalar 87 yaşındaki babam için erkek çalıştıracam babamın yataktan taşınması veya götürmesi için fiziksel olarak yardım etmesi lazım çalışma izni olur mu

    • Merhabalar Hakkı Bey,
      Yaşlı Bakıcı Çalışma izinleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi