Geçici Koruma Çalışma İzni Başvurusu

Bu yazımızda geçici koruma çalışma izni başvurusu, geçici koruma kimlik kartı, geçici koruma çalıştırma izni, geçici koruma kimlik, geçici koruma suriyelilere çalışma izni, geçici koruma suriyeliler, geçici koruma suriyeli kimlik, geçici koruma kimliklere çalışma izni konularına değineceğiz.

Geçici Koruma Çalışma İzni Başvurusu

Suriye uyruklu vatandaşların Türkiye sınırları içerisinde sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Suriye uyruklu yabancılar Türkiye’de Geçici Koruma Kimlik belgesine sahip olmaktadır. Suriye uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurularından önce kimlik belgelerinin ve kimlik sürelerinin sistem üzerinden sorgulanması gerekmektedir. Kimlik süresinde ya da 99 numarasında herhangi bir problem olan Suriye uyrukluların bağlı bulundukları Göç idaresine gitmeleri gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu yapılırken İş veren ve Suriye uyruklu vatandaşa özel olarak Tillo Danışmanlık bünyesinden İş Sözleşmesi hazırlanması gerekmektedir. Geçici Koruma Kimlik çalışma izni başvuruları 1 yıl olarak yapılabilmektedir. Çalışma izni başvurularınızın eksiksiz, doğru ve alınabilecek en uzun süreli çalışma izni için, uzman kadromuzdan destek almak ve müracaat için gerekli olan evrakları öğrenmek için tıklayınız..

Geçici Koruma Çalışma İzni Başvurusu İçin Ne Evrak Gerekmektedir ?

Geçici Koruma Kimlik çalışma izni başvurularında sistem üzerinden müracaat edilebilmesi için şirketin SGK üzerinden E-bildirge kullanıcısının adına elektronik imza alınması gerekmektedir. Elektronik imza T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı otomasyon sistemine giriş, iş yeri kaydı ve gerekli evrakların yüklenmesini sağlanmak için gerekmektedir. Şirketin son aya ait SGK Hizmet Listesi ve son yıla ait Kurumlar Vergisi Beyannamesi istenen evraklar arasındadır. Gerekli olan tüm evrakları öğrenmek, Geçici Koruma kimliği olan yabancılara çalışma izni başvurusu yapmak ve uzman ekibimizden destek almak için tıklayınız…

Geçici Koruma Kimlik Çalışma İzni Başvurusu ve Uzman Ekibimize Ulaşmak İçin Tıklayınız…

Geçici Koruma Çalışma İzni Ne Kadar Tutar ?

Suriye uyruklu vatandaşların çalışma izni başvuruları 1 yıl verilmektedir.  Uzman ekibimiz çalışma izni ret olma oranı yüksek olan başvurular için müracaatı sağlamamaktadır. İş veren ve suriye uyruklu vatandaşlar en uygun şekilde çalışma iznine sahip olmaları Tillo Danışmanlık yolundan geçmektedir.

Geçici kimlik çalışma izni

suriyeli çalışma izni

suriyeli çalıştırma izni

suriyelilere çalışma izni

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. Mohammad Kıblevi

    benim arkadaş açacak işyeri ama kimliği gkk var böyle oluyormu terzi yapmak istiyor kimlik hatay ama istanbulda

    • Merhabalar Mohammad Bey, İşyeri açılış işlemleri için yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi için 0212 519 45 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi