Evden Çıkmadan Çalışma İzni Başvurusu

Tüm dünyada yaygınlaşan ve gün geçtikçe daha fazla tehlikeli olmaya başlayan corona virüs bir çok insanın hastalanması ve ölümüyle sonuçlanmıştır. Türkiye mevcut ekonomisi ve kaynaklarıyla yabancıların yaşamak istediği sınırlı ülkelerdendir. Mevcut bulunduğumuz durum neticesinde yabancıların ülkemizde ikamet edebilmeleri için çalışma izni belgesine veya ikamet belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Çalışma izni ya da ikameti olmayan yabancılar ülkemizde kaçak durumunda gözükmektedir. Yabancı çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak yabancı uyruklu kişinin çalışacağı bir firmanın olması gerekmektedir. Çalışma izni başvuruları mevcut firma üzerinden yapılacak olup, yabancı o iş yerinden ayrıldığında iptal olmaktadır. Çalışma izni müracaatında bulunulacak olan firmanın değerlendirmek kriterlerine uyması gerekmektedir.

#evdekaltürkiye

Evinizden Çıkmadan Çalışma İzni Başvurusu

Uzman kadromuz bu zor dünlerde iş veren ve yabancılara yardımcı olabilmek ve çalışma izni müracaat işlemlerini kolaylaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Sizler için en kolay, güvenilir ve hızlı hizmet için ekibimiz çalışma izni başvurularına hız kazandırmaktadır. Ekibimiz sizlerin mevcut salgından zarar görmemeniz için işlemleri internet ortamı üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Ülkemizin ve dünyanın en kısa sürede bu salgından kurtulması için evlerimizde kalmamız büyük önem arz etmektedir. Salgının daha fazla yayılmaması ve başka insanların ölümüyle sonuçlanmaması için devletimiz tarafından belirlenen kurallara uyulması gerekmektedir. Bu süreç içerisinden çalışma izni başvurusu yapmak ve uzman desteği almak isteyen kişiler bizlere ulaşabilirler.

Çalışma İzni Başvurularında Harç Tutarları

Başvurularınız uzman ekibimiz tarafından onaylanma yüzdesi yüksek olduğu taktirde yapılmaktadır. Günümüzde Bir çok danışmanlık firması başvurunun onaylanma yüzdesinin düşük olmasına rağmen yapmaktadır. Uzman ekibimiz başvuru onaylanma yüzdesini belirleyerek sizlere ek bir maliyet çıkarmamaktadır. Red olma olasılığı yüksek başvurular Tillo Danışmanlık tarafından bildirilmektedir. İş veren bu bilgilendirme doğrultusunda başvuruya yön vermektedir.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi