İkamet İzniyle Çalışma İzni Alınır Mı ?

Bu yazımızda ikamet izni ile çalışma izni alma yolları, ikamet izniyle çalışma izni alınır mı, ikamet kartı çalışma izni, ikamet ile çalışma, ikamet kartı çalışma izni, ikamete çalışma izni, ikamet çalışma izni ne kadar, ikamet çalışma izni ne zaman gelir, ikamet çalışma izni değerlendirme kriterleri, ikamet kartıyla çalışma, çalışma izni, çalışma izni süresi, bir yıllık çalışma izni, ikamet kartıyla çalışma, ikamet kartı alma konularına değineceğiz.

İKAMET İZNİYLE ÇALIŞMA İZNİ ALINIR MI ?

Bilindiği üzere 2019 ve 2020 yılları da başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyetine büyük göçler olmuş ve bir çok yabancı uyruklu kişi ülkemize gelmiştir. İkamet izinlerini Turizm, Öğrenim veya Gayrimenkul aracılığıyla alan bir çok yabancı ikamet izinleri 2020 yılından itibaren uzatılmayacağından dolayı çalışma izni almaya karar vermiştir. İkamet Tezkeresine sahip yabancılar çalışma izni müracaatında bulunabilmektedir. Çalışma izni alınabilmesi için ilk olarak yabancı uyruklu kişilerin çalışacağı bir firmanın olması gerekmektedir. Çalışacak firması olan yabancıların şirketleri değerlendirmeye alınır. Çalışma izninin alınabilmesi için firmanızın değerlendirme kriterlerine uyması gerekmektedir. Değerlendirme kriterleri hakkında bilgi almak ve uzman görüşlerini öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

İKAMET İZNİYLE ÇALIŞMA İZNİ ALMANIN YOLLARI NELERDİR ?

İkamet başvurusu yapmak isteyen yabancılar Tillo danışmanlığa ulaşarak başvurularını güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetle gerçekleştirebilir. Tillo Danışmanlık bünyesindeki uzman şirketinizi ve yabancının bilgilerini sorgulayarak çalışma izni müracaatında bulunmaktadır. Red olma olasılığı yüksek olan başvuruların uzmanlarımız tarafından yapılmamaktadır. Tillo Danışmanlığın önceliği siz değerli işveren ve yabancı uyruklu kişilerin memnuniyetini sağlamaktır. Evraklarınız tarafımıza ulaştığı taktirde aynı gün içinde başvurularınız yapılmaktadır. Uzman Ekibimiz başvurularınız en kısa sürede sonuçlanması için çalışmaktadır. 7/24 çalışma izni konusunda yardımcı olmaya hazır olan ekibimiz sizler için en doğru seçim olacaktır.

İKAMET İZNİYLE ÇALIŞMA İZNİ ALMAK VE GEREKLİ EVRAKLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

İKAMET İZNİYLE ÇALIŞMA İZNİ ALMA MALİYETİ NE KADAR ?

İkamet izni kartıyla çalışma izni başvurusunda bulunan yabancıların çalışma izinleri onaylandığı taktirde harç bedeli ve değerli kağıt bedeli çıkacaktır. Harç bedeli ödenmediği taktirde çalışma izni Red olacaktır. Çalışma izni Harç bedelleri hakkında detaylı bilgi almak için daha önceden paylaşmış olduğumuz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi