Oturma İzniyle Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda kaçak durumdaki yabancılara çalışma izinleri, kaçaklara çalışma izinleri, kaçaklara izinler, çalışma izni nasıl alınır, oturma izni olmadan çalışma izni, kaçak olan yabancılara çalışma izni, oturma izniyla çalışma izni alınır mı, oturma izniyle çalışma izni alma yolları, oturma izinleriyle çalışma, oturma izinlerine uzatma,kaçak gözüken yabancılara çalışma izni, türkiye konsolosluğundan çalışma izni, kaçak olanlara çalışma izni konularına değineceğiz.

Oturma İzniyle Çalışma İzni Alınır mı ?

Bilindiği üzere 2019 ve 2020 yılları da başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyetine büyük göçler olmuş ve bir çok yabancı uyruklu kişi ülkemize gelmiştir. Oturma izinlerini Turizm, Öğrenim veya Gayrimenkul aracılığıyla alan bir çok yabancı oturma izinleri 2020 yılından itibaren uzatılmayacağından dolayı çalışma izni almaya karar vermiştir. Oturma iznine sahip yabancılar çalışma izni müracaatında bulunabilmektedir. Çalışma izni alınabilmesi için ilk olarak yabancı uyruklu kişilerin çalışacağı bir firmanın olması gerekmektedir. Çalışacak firması olan yabancıların şirketleri değerlendirmeye alınır. Çalışma izninin alınabilmesi için firmanızın değerlendirme kriterlerine uyması gerekmektedir. Değerlendirme kriterleri hakkında bilgi almak ve uzman görüşlerini öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

OTURMA İZNİYLE ÇALIŞMA İZNİ ALMAK VE DETAYLI BİLGİYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Oturma İzniyle Çalışma İzni Almanın Yolları Nelerdir ?

Çalışma izni başvurusu yapmak isteyen yabancılar Tillo danışmanlığa ulaşarak başvurularını güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetle gerçekleştirebilir. Tillo Danışmanlık bünyesindeki uzman şirketinizi ve yabancının bilgilerini sorgulayarak çalışma izni müracaatında bulunmaktadır. Red olma olasılığı yüksek olan başvuruların uzmanlarımız tarafından yapılmamaktadır. Tillo Danışmanlığın önceliği siz değerli işveren ve yabancı uyruklu kişilerin memnuniyetini sağlamaktır. Evraklarınız tarafımıza ulaştığı taktirde aynı gün içinde başvurularınız yapılmaktadır. Uzman Ekibimiz başvurularınız en kısa sürede sonuçlanması için çalışmaktadır. 7/24 çalışma izni konusunda yardımcı olmaya hazır olan ekibimiz sizler için en doğru seçim olacaktır.

Oturma İzniyle Çalışma İzni Alma Maliyeti Ne Kadar Tutar ?

Oturma izni kartıyla çalışma izni başvurusunda bulunan yabancıların çalışma izinleri onaylandığı taktirde harç bedeli ve değerli kağıt bedeli çıkacaktır. Harç bedeli ödenmediği taktirde çalışma izni Red olacaktır. Çalışma izni Harç bedelleri hakkında detaylı bilgi almak için daha önceden paylaşmış olduğumuz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ….
NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi