İran İslam Cumhuriyeti Vatandaşlarına Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda iran vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, iran çalışma izni nasıl alınır, iran uyruklu çalıştırma izni, iran çalışma izinleri, iranlı çalışma izni, iranlı çalıştırmak, iran uyruklu çalıştırmak, iran çalışma izni nasıl alınır, iran nasıl çalıştırılır, iran islam cumhuriyeti çalışma izni, iran cumhuriyeti çalışma izni konularına değineceğiz.

İran İslam Cumhuriyeti Vatandaşlarına Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

İran İslam Cumhuriyeti vatandaşları yabancı kişiler çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İran uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurusunda gerekli olan evrakları öğrenmek için tıklayınız…

İran İslam Cumhuriyeti Vatandaşlarına Türkiye’de Çalışma İzni

İran uyruklu yabancıya çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve İran uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

İran Uyruklu Yabancılara Çalışma İzni Başvurusu ve Uzman Desteği İçin Tıklayınız…

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. İran uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

İran çalışma izin

İran çalışma izin nasıl alınır

İran Çalışma İzni

İran çalışma izni ile alakalı merak edilen sorular

İran Çalışma İzni Nasıl Alınır

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

2 Yorum

  1. iranlılara çalışma izni ve oturma izni almak için ne lazım ve nereye yapılır ben mali müşavirim suriyeli ve iranlı çok mükellefim var

    • Merhabalar Ayşe Hanım,
      İran Uyruklu yabancılara çalışma izni başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 0212 519 45 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi