Endonezya Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Endonezya çalışma izin nasıl alınır, Endonezya çalışma izni nasıl alınır, Endonezya çalışma izni, Endonezya çalışma izni, Endonezya çalışma izin, Endonezya çalıştırma izni, Endonezya çalıştırma izin, Endonezya izinler, Endonezya ev hizmetlisi, Endonezya ev hizmetlisi, Endonezya ev hizmetlisi çalışma izni, Endonezya ev hizmetlisi çalışma izni, Endonezya çalıştırma, Endonezya çalıştırma konularına değineceğiz.

Endonezya uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Endonezya uyruklu Yabancı kişiler çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Endonezya Uyruklu Yabancılara Türkiye’de Çalışma İzni

Endonezya uyruklu yabancıya çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve Endonezya uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU VE UZMAN KADROMUZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Endonezya uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

 

Endonezya çalışma izin

Endonezya çalışma izin nasıl alınır

Endonezya Çalışma İzni

Endonezya çalışma izni ile alakalı merak edilen sorular

Endonezya Çalışma İzni Nasıl Alınır

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

2 Yorum

  1. çalışma izni alırken 5 türk herkese gerekiyormu şirket kurmak istesem kaç türk gerekiyor yeni kurmak istiyorum 5 türk çalıştırımam ve 5 türk ne kadar alıyor devlet

    • Merhaba Ala Bey,
      Çalışma izni ile alakalı daha detaylı bilgi için 0212 519 45 45 nolu telefondan uzman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi