Japon Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Japonya vatandaşı Türkiye’de ne kadar kalabilir, Japonyalı mültecilerin çalışma izni, japon çalışma izni, japon işçi çalıştırma, japon vatandaşlarına çalışma izni alma, japonya vatandaşlarına çalışma izni 2020, japonya vatandaşı çalışma izni ne kadar, japon uyruklu yabancı çalışma izinleri, japon yabancı çalışma izinleri, japon vatandaşı yabancı uyruklu, pakistan vatandaşı Türkiyede nasıl çalışır, japon vatandaşı çalıştırma izni, kaçak japon çalıştırma cezası, japon vatandaşı izinleri, japon uluslararası koruma kimlik çalışma izni, japon uk çalışma izni, japon kimlik çalışma izni,çalışma izni japon, kaçak japon çalışma izni alma, japon Türk kimliği çalışma izni, japon vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Japonya uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Japonya uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

Aşağıdaki videomuzdan çalışma izni alma konusunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

https://www.tillodanismanlik.com/iletisim/

Japonya Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Japonya uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Japonya Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

İletişim için Tıklayınız…..

Japonya uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir. Japonya uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için İkamet tezkeresi olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı Japonya uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir. Japonya uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

Aşağıda bulunan yazılarımızdan çalışma izni konularını inceleyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

Tıkla Ara
Yol Tarifi