Afgan Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Afgan çalışma izin nasıl alınır, afganistan çalışma izni nasıl alınır, afganlara çalışma izni, afganistan çalışma izni, afganistan çalışma izin, afgan çalıştırma izni, afgan çalıştırma izin, afganlılara izinler, afgan ev hizmetlisi, afganistan ev hizmetlisi, afganistan ev hizmetlisi çalışma izni, afgan ev hizmetlisi çalışma izni, afganistan çalıştırma, afgan çalıştırma konularına değineceğiz.

 

Afganistan uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Afganistan uyruklu Yabancı kişiler çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

[safir_descriptionbox header=”Afganistan Uyruklu Vatandaşlara Hemen Çalışma İzni” content=”Firmanızda çalışan yada çalışmasını istediğiniz personellerinizin çalışma izni evraklarını kısa sürede hazırlıyoruz. Fiyat almak ve detaylara ulaşmak için bizi arayınız.” icon=”kurumsal” bg=”desk”]

Afgan Uyruklu Yabancılara Türkiye’de Çalışma İzni

Afgan uyruklu yabancıya çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve Afgan uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Afgan uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir.

Afgan uyruklu yabancıların genellikle uluslararası koruma kimlik veya insani ikamet belgesine sahiptir. Çalışma izni müracaatı zamanında yabancının kimliğine göre uzman kadromuz nasıl çalışma izni alacağı ile alakalı destek sağlayacaktır. Uluslararası koruma kimliğe sahip yabancı için çalışma izni alınması ile alakalı başlangıç ve bitiş tarihi önemlidir.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

 

Afganafgan çalışma izin

Afgan çalışma izin nasıl alınır

Afgan Çalışma İzni

afgan çalışma izni ile alakalı merak edilen sorular

Afgan Çalışma İzni Nasıl Alınır

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

2 Yorum

  1. Khayruddin JOSHQİN

    Ben Hayrettin Coşkun Afganistan uyruklu Gaziantep üniversitesi oğrencisiyim, bir tavuk çiftliği kurmak isteğindeyim oğrenci olduğum dolayı benim için bir sıkıntı olabilirmi diye soracaktım. eğer kurabilirsem neler lazım olur?
    Sizden ricam bir açıklama yapsanız. teşekkürler

    • Merhabalar Hayrettin Bey,

      Öğrenci olduğunuzdan dolayı büyük ihtimal öğrenci ikamet tezkeresine sahipsiniz. Bu sebeple yüksek lisans ve doktora öğrencisi olmadığınız takdirde çalışma izniniz reddolur. Bilgilerinize…

Tıkla Ara
Yol Tarifi