Otelde Yabancı Personellere Çalışma İzni

Otel sektöründe yabancı uyruklu personel çalıştırma, yabancı uyruklu çalıştırma, otelde yabancı çalıştırma, otellerde yabancı uyruklular, otelde yabancı işçi, otellerde yabancı uyruklular, yabancı uyruklu çalıştırma şartı, otelde yabancı uyruklu çalıştırma şartı, personal trainer çalışma izni, masör çalışma izni, spa görevlisi çalışma izni, masör çalıştırma, antrenör çalışma izni, masör izni, otellerde yabancı çalıştırılması, otellerde çalışanlara izin, otel sektöründe izinler, turizmcilere izinler, otel çalışma izinler konularına değineceğiz.

Otelde Çalışacak Yabancılara Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Otelde çalışacak olan yabancı personeller için çalışma izni başvurularında dikkat edilmesi gereken ilk unsur şirketin durumudur. Çalışma izni başvurularında ilk olarak başvurduğumuz firmanın değerlendirme kriterlerine uyması gerekmektedir. T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından belirlenen değerlendirme kriterlerine uymayan firmaların çalışma izni başvuruları red olmaktadır. Çalışma izni başvurusunda bulunabilinmesi için yabancının çalışacağı bir firma gerekmektedir. Spa, masör, terapist, personal trainer olarak çalışacak yabancılar için asgari ücretin katları olarak başvuru yapılır. Çalışma izni başvurusu bir firma üzerinden yapılarak tamamlanır. Çalıştığı şirketten ayrılan yabancıların çalışma izinleri iptal olmaktadır, başka bir firmada çalışacaksa o firma üzerinden tekrardan çalışma izni müracaatında bulunulmalıdır. Bazı durumlarda ise çalışma izni transferi yapılabilmektedir.

Otelde Çalışacak Yabancılara Çalışma İzni Ne Kadar Tutar ?

Otelde çalışacak yabancılar için Tillo Danışmanlık bünyesinde yabancıya özel olarak İş Sözleşmesi hazırlanmaktadır, İş sözleşmesindeki gösterilecek brüt ücret yabancının iş yerinde yapacağı göreve göre değişiklik sağlayabilmektedir. Yabancı personelin yapacağı işin uzmanlığına göre iş sözleşmesindeki asgari ücret artmaktadır. Çalıştıracağınız personele ödenecek en doğru brüt ücret için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Sizlere 7/24 destek sağlamaya hazır olan ekibimiz sizler için en ucuz maliyeti hesaplar ve çalışma izinlerinizi en uygun fiyata en hızlı kaliteli hizmet ile gerçekleştirir. Çalışma izinleri Red olacak iş verenler ve yabancılar için çalışma izni müracaatları yapılmamaktadır. İş verenleri gereksiz maliyetlerden kaçındırarak yardımcı olmaktayız. Çalışma izni başvuruları onaylanan yabancılara devlete ödenecek olan harç tutarları çıkmaktadır. Harç Tutarları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Çalışma İzni Kartı Kaç Günde Gelir ?

Çalışma İzni müracaatlarımız ortalama 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Uzman kadromuz bu sürenin azalması için çalışmalar başlatmaktadır. Başvuru yapıldığından itibaren başvurunuz uzman ekibim tarafından takip edilerek en kısa sürede sonuçlanması sağlanmaktadır. Aşağıdaki YouTube videosundan Uzman kadromuzun 1 günde onayını sağladığı çalışma izni başvurusunu görebilirsiniz.

YOUTUBE SAYFAMIZDAN DİĞER VİDEOLARIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi