Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Çalışma İzni

Bu yazımızda hasta bakıcı çalışma izni, yaşlı bakıcı çalışma izni, bakıcı çalıştırma izni, hasta ve yaşlı bakım elemanı, yabancı uyruklu çalışma izni, yabancı uyruklu bakıcı çalışma izni, yaşlı bakım elemanı, hasta bakım elemanı, ev hizmetlisi çalışma izni, ev hizmetlisi çalıştırma izni konularına değineceğiz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan vatandaşların yanında çalışmak isteyen yabancı uyruklu kişilerin çalışma izni olması gerekmektedir. Çalışma izni başvuruları uzman ekibimiz tarafından T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni müracaatlarının sonuçlanma süresi ortalama olarak 1 veya 2 ay içerindedir. Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak çalışma izni başvurusunda bulunmak isteyen yabancıların başvuru aşamasında bazı püf noktaları ve gereken evrakları bilmeleri gerekmektedir. Çalışma izni başvurularında 8 Yıldır aktif bir şekilde yabancı uyrukluların başvurularını yapan memurlarımız sizlere en kısa süre içerisinde çalışma izninizi teslim etmek için hazırdır. Ev Hizmetlisi başvuruları, hasta ve yaşlı bakım elemanı çalışma izni başvurusu için tıklayınız…

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Gereken Evraklar Nelerdir ?

Hasta ve yaşlı olup bakıma muhtaç olan vatandaşlar yabancı uyruklu bakım elemanı çalıştırabilmektedir. Çalışma izni başvurusu için gereken evraklar arasında Tillo Danışmanlık uzmanları tarafından hazırlanan İş Sözleşmesi mevcuttur. İş Sözleşmesi yabancı uyruklu bakım elemanı ve iş verenin bilgilerine özel olarak titizlikle hazırlanmalıdır. Sözleşme içerisinde ya da başvuru aşamasında yapılacak olan tek yanlış hasta ve yaşlı bakım elemanı çalışma izni başvurusunun Red olamasıyla sonuçlanabilmektedir. Red olan başvurularınız için yapacak olacağınız diğer başvurular da otomatik olarak Red olabilmektedir. Doğru, Hızlı ve Kaliteli hizmetli birlikte çalışma izninize sahip olmak için tıklayınız…

Ev Hizmetleri Çalışma izni başvuruları hakkında detaylı bilgi için daha öncesinde paylaşmış olduğumuz Evde Yabancı Kadın Bakıcı Çalıştırmak sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Evde Yabancı Kadın Bakıcı Çalıştırmak

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. abdulkadir erisir

    calisma izni olmasi icin kac yas olmasi gerekiyor yasli bir komsum var ama hastalik yok, sadece gözleri iyi gormuyor

    • Merhaba Abdulkadir Bey,
      Çalışma izni ile alakalı daha detaylı bilgi için 0212 519 45 45 nolu telefondan uzman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Yaşlı bakım hizmetleri ile alakalı çalışma izinlerinde öncü firmalar arasındayız.

Tıkla Ara
Yol Tarifi