Oturma İzni Başvuru Takibi

Bu yazımızda oturma izni başvurusu nasıl yapılır, oturma izni başvuru takibi, oturma izni, oturma izin, oturma izni, başvuru takibi, başvuru süreci, oturma izni başvuru aşaması, oturma izinlerinde takip, oturma izni , oturma izni takip aşamaları, oturma izinleri işlemler, oturma izni istenen evraklar konularına değineceğiz.

Oturma İzni Başvurumun Takibini Nasıl Yapabilirim ?

Yabancı uyruklu çalışanlar ve iş verenlerin Türkiye’de faaliyetlerine devam edebilmeleri için ilk olarak oturma izni almaları gerekmektedir. Oturma izni başvurularında ilk olarak yabancının ikamet edeceği adres büyük önem arz etmektedir. Oturacağı kirada ya da kendine ait olmayan bir  Ev olmadan yabancı uyruklu kişilere oturma izni alınamamaktadır. İstenen evrakları kontrolü sağlandıktan sonra yabancı uyruklu oturma izni alınacak olan kişinin bilgileri istenmektedir.

OTURMA İZNİ BAŞVURUSU YAPMAK VE UZMAN DESTEĞİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Uzman kadromuz oturma izni başvurularını sizler adına en kısa sürede sağlamaktadır. Kaliteli ve hızlı hizmet için sahasında 7/24 aktif olan ekibimiz başvurularınızı en uygun sistemde tamamlamaktadır. Oturma izni randevusunda bulunduktan daha sonra başvurularımız GÖÇ idaresi memurlarınca incelenmektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız memurlar tarafından iptal olmaktadır. İptal olan başvurularınız için tekrardan yapacağınız başvurular otomatik olarak red olmaktadır. Başvurularınız randevu süreci sonuçlanma sürecine kadar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir, takibi yapılan başvurularınızın en kısa sürede sonuçlanması için ekibimiz sizlere hizmet sağlamaktadır.

Oturma İzni Başvurularında Harç Takibi

Oturma izin randevu sürecinden daha sonra tarafınıza harç çıkacaktır. Harç bedeli devlete ödenecek olan bir vergi olup, oturma izninin ve yabancının uyruğuna göre değişiklik sağlamaktadır. Harç bedelleri ödendikten sonra oturma izinleriniz onaylanacaktır. Başvurularınız onaylandığı taktirde oturma izni kartınız ortalama olarak 2 hafta içinde iş yeri adresine ulaşmaktadır.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi