Oturma İzni Harçları

Bu yazımızda oturma izni harçları, oturma izni ne kadar, oturma izni almanın yolları, oturma izni almak, oturma izni alımı, oturma izni şartları, oturma izni nasıl alınır konularına değineceğiz.

Oturma İzni Harçları

Oturma izni başvuruları türüne göre değişiklik sağlayabilmektedir. Başvuru yapılmadan önce ikamet izni başvuru formu eksiksiz ve yanlış bir bilgi olmadan doldurulmalıdır. Başvuru randevu zamanımız ve başvuru numaramız sistem tarafından tanımlanmaktadır. Oturma izni olmadan fakat oturma izni randevusunu bekleyen yabancıların Türkiye’de ikamet etme hakları bulunmaktadır. Randevu tarihinde ve saatinde randevuya gitmeyen ya da herhangi bir nedenden dolayı gidemeyen kişilerin başvuruları iptal edilmektedir. Oturma izni almak isteyen yabancıların özel sağlık sigortası yaptırması gerekmektedir. Özel sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız…

 

Harç bedelleri anlaşmalı olan bankalar aracılığıyla ödenmektedir. Ya da harç bedellerini ödemek isteyen yabancıların Tillo Danışmanlık uzmanlarından yardım alabilmektedir. Detaylı bilgi uzman desteği ve oturma izni alabilmek için alanında 7/24 aktif olan personellerimiz sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyuyor. 9 yılı aşkın süredir yabancılara hizmet veren şirketimiz işlemlerinizi en ince ayrıntısına kadar takip etmekte ve sizlere kaliteli hizmet sözü vermektedir.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi