Özbek Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Özbek yabancı ev hizmetlisi çalışma izni uzatma, özbek evde yabancı bakıcı çalışma izni, özbek ev hizmetlerinde çalışma izni başvuru kılavuzu, özbek yabancı bakıcı çalışma izni maliyeti, özbek yabancı uyruklu bakıcı çalışma izni nasıl alınır, özbek yabancı çalışma izni, özbek evde yabancı çalıştırma sgk, özbek yabancı bakıcı sigorta primi ne kadar soruların cevabı bilindiği üzere 2020 yılından itibaren ikamet izinlerine uzatım işlemleri yapılmayacaktır. Bu sebepten dolayı birçok yabancı çalışma iznine yönelmektedir.

Özbekistan uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Özbekistan uyruklu yabancı kişiler veya özbek yardımcı ev hizmetli kişilerin başvurularını yapabilmek için gerekli evrakları toplamaları gerekmektedir. Başvurular T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na yapılmaktadır. Başvuru yapılırken kişinin bilgileri dikkatli ve doğru bir şekilde girilmelidir. Yanlış bir başvuruda Çalışma izni başvurularınız Red olabilmektedir.

Özbek Uyruklu Vatandaşlara Çalışma İzni Almak İçin Ne Evraklar Gereklidir?

Özbek Uyruklu Yabancılara başvuru yapılarken gerekli evrakların doğru ve düzenli bir biçimde sunulması gerekmektedir. Tarafımızca eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanan İş Sözleşmesi bu evraklardan biridir, İş Sözleşmesi Özbek Uyruklu Yabancı ve İşveren tarafından imzalanması gerekmektedir. Çalışma İzni başvurusunda bulunabilmek için Firmanızın E-imzasının olması gerekmektedir. Tillo Danışmanlık bünyesinden E-imzanızı kolay bir şekilde alabilirsiniz. İş sözleşmeniz ve E-imzanızın haricinde sizlerden alacağımız diğer evraklarla beraber başvurumuzu kolayca tamamlamaktayız. En kısa ve kolay yolan özbek yardımcı çalışma izni almak ve hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yanlış veya eksik bir şekilde olan başvurularınız T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından red olmakla beraber dosyanız diğer başvurularınızda bile olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Özbek Bakıcı Çalıştırmak

Özbek bakıcı çalıştırmak için yapmanız gereken Tillo Danışmanlık bünyesinde özbek vatandaşın çalışma izni işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Uzman kadromuz size bu konuda destek sağlayacaktır.

Özbekistan Ev Hizmetlisi Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır ?

Daha öncesinde paylaşmış olduğumuz Ev Hizmetlisi Başvuruları hakkında detaylı bilgi vermiş olduğumuz sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.tillodanismanlik.com/ev-hizmetlisi-calisma-izni/

Özbek yabancı ev hizmetlisi çalışma izni uzatma, özbek evde yabancı bakıcı çalışma izni, özbek ev hizmetlerinde çalışma izni başvuru kılavuzu, özbek yabancı bakıcı çalışma izni maliyeti, özbek yabancı uyruklu bakıcı çalışma izni nasıl alınır, özbek yabancı çalışma izni, özbek evde yabancı çalıştırma sgk, özbek yabancı bakıcı sigorta primi ne kadar gibi sorulara değindik.

 

   

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

  Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

  4 Yorum

  1. Omar Kurtubanı

   Türkler ve özbekler kardeş neden çalışma izni almak gerekıyor biz de türküz çalışma izni alma kolaylaşsın yardım edin bana lütfen

   • Merhabalar,
    Türkiye vatandaşı harici diğer ülkelerin çalışma izni alması gerekmektedir.Çalışma izni işlemleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

  2. Özbekim ev hizmeti yapıyorum ama çocuk ve yaşlı yok çalışma izni çıkar mu

   • Merhabalar,
    Çocuk veya yaşlı bakımı olarak çalışma izni alabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi