Tayland Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Tayland vatandaşı Türkiye’de ne kadar kalabilir, taylandlı mültecilerin çalışma izni, tayland çalışma izni, taylandlı işçi çalıştırma, tayland vatandaşlarına çalışma izni alma, tayland vatandaşlarına çalışma izni 2020, tayland vatandaşı çalışma izni ne kadar, tayland uyruklu yabancı çalışma izinleri, tayland yabancı çalışma izinleri, tayland vatandaşı yabancı uyruklu, tayland vatandaşı Türkiyede nasıl çalışır, tayland vatandaşı çalıştırma izni, kaçak tayland çalıştırma cezası, tayland vatandaşı izinleri, tayland uluslararası koruma kimlik çalışma izni, tayland uk çalışma izni, tayland kimlik çalışma izni,çalışma izni tayland , kaçak tayland çalışma izni alma, tayland Türk kimliği çalışma izni, tayland vatandaşı çalışma izinleri konularına değineceğiz.

Tayland uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Tayland uyruklu yabancıların çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için ilk olarak gerekli olan evrakları tamamlaması gerekmektedir. Çalışma izni başvurusu T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvurularınız güncel ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurularınız Red olmaktadır. Red olan başvurunuzdan daha sonra diğer başvurularınız da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. En doğru ve hızlı başvuru yapılabilmesi için Tillo Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz süresince istenen evrakları alarak çalışma izninin takibini ve en kısa sürede sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

Tayland Uyruklu Yabancı Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Tayland uyruklu yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Tayland Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz. Evrakları teslim aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizlerden haber beklemektir. Çalışma izni başvurumuz değerlendirme süreci içerisindeyken uzman ekibimiz başvurumuzu takip ederek kısa sürede olumlu sürede sonuçlanabilmesi için çalışmaktadır.

Tayland uyruklu yabancılara firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuru yapılabilmektedir. Tayland uyruklu kişilerin çalışma izni alabilmeleri için İkamet tezkeresi olması gerekmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Firma üzerinde yapılacak olan başvurularda firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından kontrol edilip ve sizleri çalışma izni hususunda bilgilendirmektedir. Firmanızın alt yapısı Tayland uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir. Tayland uyruklu Türkiye’de çalışma izni oldukça kolay şekilde Tillo Danışmanlık tarafından alınmaktadır.

Çalışma izni başvurularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Taylandlı Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Hızlı izin alma süreci uygun fiyat avantajları ile bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Tayland vatandaşlarının Türkiye sınırları içerinde çalışabilmesi için çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan çalışan Tayland vatandaşları cezalandırılmaktadır. Ayrıca bu şahısları çalıştıran işletmelerde büyük cezalar ile baş başa kalabilir. Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Taylandlı Çalışma İzni Harç Tutarları Ne Kadar?

Tayland Uyruklu Yabancılar için yaptığımız başvurular onaylandığı taktirde tarafınıza harç ödemesi çıkmaktadır. Peki bu harç tutarı ne kadar ve nereye ödenmektedir ?

Sizler için önceden paylaşmış olduğumuz yazımızda Çalışma İzni Harçları hakkında detaylı bilgi vermiştik. Aşağıdaki linkten 2020 Yılı Çalışma İzni Harç Tutarları sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

Tıkla Ara
Yol Tarifi