Suriyelilere Çalışma İzni Almak

Bu yazımızda suriyelilere çalışma izni almak, suriyeli çalıştırma izni, suriyelilere çalışma izni alma şartları, suriyeli çalıştırmak, suriyeli gkk, geçici koruma kimlik çalışma izni, suriyeli çalıştırmak ne kadar, suriyeliler için çalışma izni, çalışma izni nasıl alınır, suriyelilere çalışacak yerler konularına değineceğiz.

Suriyelilere Çalışma İzni Almak

Türkiye mevcut konumu gereği bir çok Suriye uyruklu yabancının ikamet etmek istediği ülkelerin başında yer almaktadır. Suriye uyruklu vatandaşlar Türkiye sınırları içerisinde çalışabilmek için ilk olarak T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından çalışma izni belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni başvurularınızda aracı firma olarak Tillo Danışmanlık sizlere kaliteli hizmet sağlamaktadır. Suriye uyruklu vatandaş çalıştırmak isteyen ya da çalışma izni almak isteyen Suriyeliler en uygun ve hızlı bir şekilde çalışma iznine sahip olmaktadır. Geçici Koruma Kimlik Belgesine sahip suriyelilerin çalışma izni başvurusunda bulunurken İş veren ve yabancıya özel olarak hazırlanan İş Sözleşmesinin hazırlanması gerekmektedir. Başvuru aşamasında gerekli olan Elektronik İmzanızı da Tillo Danışmanlık bünyesinden 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Suriyeli çalışma izni başvurusu hakkında ve Elektronik İmza ile alakalı detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Geçici Koruma Kimlik Belgesine Sahip Suriyelilere Çalışma İzni Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız…

Suriyelilere Çalışma İzni Almak Ne Kadar Sürer ?

Geçici Koruma Kimlik Belgesine sahip suriyelilerin çalışma izni başvuruları evrakların Tillo Danışmanlık uzmanlarına gönderildiği aynı gün içinde yapılmaktadır. Uzman kadromuz iş veren ve suriye uyruklu yabancı için en uygun maliyetle başvuruyu yapmaktadır. Çalışma izni başvuruların yapıldığı günden itibaren ortalama olarak 1 ay içinde sonuçlanmaktadır. Uzman ekibimiz bu sürecin kısaltılması ve en hızlı şekilde çalışma izni kartının çıkması için sizlere hizmet sağlamaktadır. Çalışma izni alırken ve sürecin daha hızlı ilerlemesine sağlamak için bakanlık tarafından istenen evrakların eksiksiz olarak gönderimi sağlanmalıdır. Yapılan başvurularda tek bir eksik evrak olduğu taktirde başvurumuz otomatik olarak 15 gün sonraya ertelenmektedir. Uzman kadromuz istenen evrakları eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayarak sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır.

suriyeli çalıştırma izni

suriyelilere çalışma izni

geçici koruma kimlik çalışma izni

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. Rafet Karabelli

    yabancılar için ne evrak gerek ve şirketten başvuruyu ben yapmak istiyorum siz yardım olabilirmisiniz sizin ücret ne kadar ben mali müşavirlik yapıyoprum

    • Merhabalar Rafet Bey,
      Uzman kadromuz çalışma izni başvurusunu kendi yapmak isteyen yabancı uyruklu ve iş verenlere hizmet sağlamaktadır. Ufak bir ödemeyle çalışma izni başvurusunu yaparken sizlere destek olmak amacıyla bizlerden yardım alabilirsiniz. 0212 519 45 45 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi