Ürdün Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda ürdün vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, ürdün çalışma izni nasıl alınır, ürdün uyruklu çalıştırma izni, ürdün çalışma izinleri, ürdün çalışma izni, ürdün çalıştırmak, ürdün uyruklu çalıştırmak, ürdün çalışma izni nasıl alınır, ürdün nasıl çalıştırılır konularına değineceğiz.

Ürdün Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Ürdün uyruklu Yabancı kişiler çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ürdün Uyruklu Yabancılara Türkiye’de Çalışma İzni

Ürdün uyruklu yabancıya çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve Ürdün uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU VE UZMAN KADROMUZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Ürdün uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

ürdün çalışma izin

ürdün çalışma izin nasıl alınır

ürdün Çalışma İzni

ürdün çalışma izni ile alakalı merak edilen sorular

ürdün Çalışma İzni Nasıl Alınır

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

2 Yorum

  1. oturma izni almadan çalışma izni olurmu randevya gittim ama çıkmadı oturma izni çalışma izni almak lazımmıs

    • Merhaba Mehdi Bey,
      Oturma izni biten yabancı için yurt dışı konsolosluk aracılığıyla müracaat edilebilir. Yurtdışı müracaat için 0212 519 45 45 nolu telefondan destek alabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi