Yabancı Çalışma İzinlerinde İş Sözleşmesi

Bu yazımızda çalışma izinleri iş sözleşmeleri, iş sözleşmesi çalışma izni, çalışma izni için iş sözleşmesi, iş sözleşmesi, çalışma izni sözleşmeleri, çalışma izinlerinde sözleşmeler, iş sözleşmeleri, yabancı çalışanlara iş sözleşmeleri, iş sözleşmesi yabancı çalışanlar konularına değineceğiz.

Yabancı Çalışma İzinlerinde İş Sözleşmesi

Ülkemizde istihdam eden veya istihdam etmek isteyen yabancı çalışanların çalışma izni başvurusunda bulunması gerekmektedir. Çalışma izni başvurularınızın yanlış ve eksik bilgi olmadan yapılması gerekmektedir. Eksik veya yanlış olarak yapılan müracaatlarınız T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından Red olabilmektedir. Red olan başvurularınız için tekrardan yapacak olduğunuz başvurularınız da otomatik olarak Red olabilmektedir. Çalışma izni başvurularında uzman desteği almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Belirli Süreli İş Sözleşmeleri iş veren ve yabancıya özel olarak hazırlanmaktadır.

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Yabancı uyruklular bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir. Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

UZMAN EKİBİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…
NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi