Yabancılar İçin Çalışma İzni

Bu yazımızda çalışma izni nasıl alınır, yabancılar için çalışma izni, yabancı uyruklu çalıştırma izni, yabancılara çalışma izinleri, yabancı çalıştırma izni, yabancı nasıl çalıştırılır, yabancılara çalışma izni nasıl alınır, yabancılara çalışma izni kaç para, yabancı çalıştırma maliyeti, yabancılara çalışma izin konularına değineceğiz.

 

Yabancılar İçin Çalışma İzni

Türkiye’de yabancı uyruklu çalışanların ve iş verenler ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar Türkiye’de yatırımlar yapmış ve çalıştırmış oldukları Türk personellerle de Türk istihdamına katkı sağlamaktadırlar. Ülkemizde ikamet etmekte olan yabancıların sayısı artmakla birlikte çalışma izinlerine olan ihtiyaçta artmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar çalışma izni alarak, Türkiye’de hem ikamet edebilmekte hem de çalışabilmektedir. Çalışma izni bir firma üzerinden alınmaktadır. Yabancılar için çalışma izni almanın en kolay ve hızlı yolu Tillo Danışmanlıktan geçmektedir. Tillo Danışmanlık uzmanları sizlere kaliteli hizmet ve hızlı sonuç garantisi veriyor!!!

Çalışma izni başvurularında, T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Değerlendirme kriterlerinin ve çalışma izni başvurusunun püf noktalarını öğrenmek için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma İzni Başvuru ve Uzman Ekibimizle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız…

Yabancılar İçin Çalışma İzni Kaç Para 

Yabancı çalışanlar için yapılan müracaatlar onaylandığı taktirde harç aşamasına gelinmektedir. Harç bedeli yabancı uyruklu çalışanın kimliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Harç bedelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Tillo danışmanlık çatısı altından en kaliteli ve hızlı hizmeti alarak en kısa sürede çalışma izninize sahip olabilirsiniz. Tillo Danışmanlık uzmanları yabancı uyruklu vatandaşların çalışma izni alırken karşılaşacağı maliyetleri en aza indirerek başvurularını sağlamaktadır. Türkiye’deki ilk Yabancı Danışmanlık firmalarından biri olarak sizlere kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Uzman ekibimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Referans ve Hakkımızda sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Çalışma İzni Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

yabancılar için çalışma izni

yabancı çalıştırma izni

yabancı uyruklu çalıştırma izni

yabancı uyruklulara çalışma izni

yabancı uyruklu işçi çalıştırma izni

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. çalışma izni almak istiyorm ama benim arkadaşlar diyor 9a red olcak napcam gerekiyor

    • Merhaba Muayad Bey,
      Çalışma izni başvurusunda danışmanlık sağlayabiliriz. 0212 519 45 45 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi