Yurtdışı Konsolosluk Aracılığıyla Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar?

Çalışma izni kaç günde çıkar 2020,yurt dışı çalışma izni,konsolosluk çalışma izni,konsolosluktan çalışma iznine müracaat ettim,çalışma izni son durum,yurtdisi calisma izni,çalışma izniyle alakalı bilinmesi gerekenler,yurtdışı başvurum reddoldu ne yapmalıyım, çalışma izni reddoldu ne yapmalıyım,konsolosluk müracaat, konsolosluk çalışma müracaat, konsolosluk çalışma vizesi, yeşil pasaport çalışma izni, kırmızı pasaport çalışma izni, yeşil pasaport çalışma izni, türkmen yurtdışı bakıcı, özbek yurtdışı bakıcı, kırgız yurtdışı bakıcı, gürcü yurtdışı bakıcı, rus yurtdışı bakıcı,hindistan yurtdışı çalışma izni,  çalışma izni kartı kaç günde çıkar , çalışma izni biten yabancı kaç günde çıkar , çalışma izni bitmeden işten ayrılma

Yurtdışı Konsolosluk Aracılığıyla Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar?

Çalışma izni ile alakalı merak edilen şüphesiz sorulardan biride ne zaman çıkacağı ile ilgilidir. Bu konu hakkında yabancı çalışma izinleri daire başkanlığı tarafından bir süre bildirilmemektedir. Lakin Tillo Grup tecrübesi sayesinde çıkma şansı daha da artmaktadır. Şuan ki rekor eski sisteme göre 1 gün ile bizim ekibimizdedir. Yeni sisteme göre minumum 3 gün içinde yabancı çalışma iznini onaylatmış bulunmaktayız. Bu süre uluslararası iş gücü genel müdürlüğünün yoğunluğuna, göç idaresinin verdiği yanıta göre değişmektedir.

Yurtdışı Müracaat İçin Çalışma İznine Nasıl Başvurabilirim?

Yurtdışı Konsolosluktan Referans Numaramı İle Çalışma İzni

Yurtdışındaki Türk konsolosluğu aracılığıyla başvuru yapmak isteyen yabancı uyruklu kişiler ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesi altında hazırlanmış olan iş sözleşmesi ile konsolosluğun istediği diğer evraklarla beraber yurt dışında ki Türk konsolosluklarına başvuru yapmaktadır. Referans numarası alan yabancılar Tillo Danışmanlık Bünyesine başvurarak gerekli yönlendirmeler sayesinde en kısa sürede başvurusunu yapabilmektedir.

Çalışma izinlerinde yurt dışı müracaat olarak yapılan işlemleri en kısa sürede ekibimiz halletmektedir. Gürcü bakıcı,türkmen bakıcı,rus bakıcı,özbek bakıcı,azeri bakıcı vs dünya ülkelerinin genelinin hem ev hizmetlerinde hemde şirketinize alınacak olan yabancı çalışanınız için yurt dışı çalışma izni hizmetini en kısa sürede çözmekteyiz.

Konsolosluk Aracılığıyla Çalışma izni

İkamet olmayan kişinin çalışma izni işlemleri, yurt dışı konsolosluk başvurusu, yurt dışı çalışma izni başvurusu, ikametsiz çalışma izni çıkartma gibi konularda oturma izni olmayan yabancı uyruklu kişilere çalışma izni başvurusunun nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Bilindiği üzere 2020 yılından itibaren oturma izni uzatım işlemleri yapılmayacaktır.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

4 Yorum

 1. Malezyalı bir şirkette calismak istiyorum. Kac günde çıkartabilirsiniz

  • Merhaba Houndeh, En hızlı Çalışma izni onayı 3 günde onaylatan bir firmayız. Bu süre 3 gün ile 3 ay arasında değişkenlik gösterebilir.

 2. Mohammad Baki Jhomus

  suriyeli bir lokantada çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Merhaba Mohammad Bey,
   Çalışacağınız firmanın mali verilerini bize iletin size en kısa sürede çalışma izninizi çıkartalım.

Tıkla Ara
Yol Tarifi