Konsolosluk Aracılığıyla Çalışma izni

İkamet olmayan kişinin çalışma izni işlemleri, yurt dışı konsolosluk başvurusu, yurt dışı çalışma izni başvurusu, ikametsiz çalışma izni çıkartma gibi konularda oturma izni olmayan yabancı uyruklu kişilere çalışma izni başvurusunun nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Bilindiği üzere 2020 yılından itibaren oturma izni uzatım işlemleri yapılmayacaktır.

 

 

 

Peki Konsolosluk Aracılığıyla Yabancı Uyruklu Kişiler Çalışma İzni Başvurularını Nasıl Yapabilirler?

Yurt dışında yaşayan yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de çalışma izni başvurusunda bulunabilmeleri için yaşadıkları ülkelerde bulunan Türkiye Konsolosluklarına bizim hazırladığımız evraklarla gitmeleri gerekmektedir. Konsolosluktan alınan Çalışma İzni Referans numarasını bize ulaştırdığında sizlerden istediğimiz diğer evrakları da aldıktan sonra çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Konsolosluktan alacağınız Referans numaranız sistem üzerinde Yabancı uyruklu kişinin çalışma izni kaydını oluşturacak ve yabancı çalışma izni başvurusunda bulunabilmemizi sağlayacaktır.

Yabancı Ülkedeki Türk Konsolosluğuna Hangi Evraklarla Gidilmelidir?

Yabancı uyruklu kişi yaşadığı ülkedeki Türkiye Konsolosluğuna giderken tarafımızca hazırlanmış İş Sözleşmesi ve istenen diğer evraklarla beraber başvuru yaptıktan sonra Referans numarasını alacaktır.

Başvurunuz tarafımızca yapıldıktan sonra takip işlemleri ve onayı için uzman ekibimiz 7/24 çalışmaktadır. Çalışma izni başvurularınızda uzman destek ve hızlı sonuç için bizlere ulaşabilirsiniz.

Unutmayın; Reddedilen çalışma izni müracaatlarının onaylanma ihtimali ilk başvuruya nazaran daha düşüktür.

Çalışma İznimi Nasıl Alabilirim ?

Daha önceden paylaşmış olduğumuz linkten çalışma izni başvurunuzu en kolay ve hızlı yöntemle alınması hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yabancı Çalışma İzni Ücreti 2020

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

  İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

  2 Yorum

  1. Merhaba oturma iznim yok türkiyede kaçak durumundayım ülkeme giderek mi çalışma izni alıcam

   • Merhabalar ,
    0212 519 45 45 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi