Singapur Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Singapur çalışma izin nasıl alınır, Singapur çalışma izni nasıl alınır, Singapur çalışma izni, Singapur çalışma izni, Singapur çalışma izin, Singapur çalıştırma izni, Singapur çalıştırma izin, Singapur izinler, Singapur ev hizmetlisi, Singapur ev hizmetlisi, Singapur ev hizmetlisi çalışma izni, Singapur ev hizmetlisi çalışma izni, Singapur çalıştırma, Singapur çalıştırma konularına değineceğiz.

Singapur uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda ve 2020 yılından itibaren Türkiye’deki yabancı uyruklu kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar Türkiye’nin mevcut bulunduğu ekonomik ve refah seviyesinden dolayı ülkemizde ikamet etmeyi tercih etmektedirler. Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet edebilmeleri için İkamet Tezkeresi ya da Çalışma izni sahibi olmaları gerekmektedir. Çalışma izni başvurusunda bulunmak isteyen yabancı uyruklu kişiler ve iş verenler Tillo Danışmanlık bünyesinden uzman desteği alabilmektedir. Alanında uzman kadromuz 7/24 aktif olarak sizlere en doğru, kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamak için hazırdır. Çalışma izinlerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yanlış ya da eksik yapılan başvurularınız T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Red olmaktadır. Red olan dosyalarınız için yaptığınız diğer başvurular da otomatik olarak Red olabilmektedir.

Çalışma İzni Harç Bedeli Ne Kadar Tutar ?

Ülkemizde çalışma izni harç bedellerinde her yıl artış gözükmektedir. Çalışma izni harç bedelleri, yabancının alacağı çalışma izninin yılına göre değişiklik göstermektedir. Çalışma izni harç tutarına ek olarak değerli kağıt bedeli de istenmektedir. Çalışma izni harç bedeli ve değerli kağıt bedeli hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Singapur Vatandaşı Ev Hizmetlisi Çalışma izni Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Singapur vatandaşlarına ev hizmetlisi çalışma izni müracaatı için ilk olarak yabancı uyruklu kişinin çalışacağı ev belirlenmelidir. Ev Hizmetlisi olarak Singapur Vatandaşı için Yaşlı Bakıcı veya Çocuk Bakıcı olarak başvuru yapılmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından bizlere ulaştırdığınız evraklar kontrol edilir ve aynı gün içinde başvurunuz yapılır. Başvurunuz yapıldığı günden itibaren takip edilerek en kısa sürede sonuç alınması sağlanır. Tillo Danışmanlık tarafından Red olma olasılığı yüksek başvurular yapılmamaktadır. İş veren ve yabancı uyruklu kişi için en düşük tutarlar eşliğinde başvurularınız sağlanmaktadır.

ÇALIŞMA İZNİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE UZMAN EKİBİMİZDEN DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

Tıkla Ara
Yol Tarifi