Afgan Çoban Çalışma İzni

Afgan çoban çalışma izin nasıl alınır, afganistan çoban çalışma izni nasıl alınır, afgan çobanlara çalışma izni, afganistan çoban çalışma izni, afganistan çoban çalışma izin, afgan çobanlara çalıştırma izni, afgan çoban çalıştırma izin, afganlılara çoban izinler, afgan çoban, afganistan çoban, afganistan çoban çalışma izni, afgan çoban çalışma izni, çoban çalıştırma, afgan çalıştırma konularına değineceğiz.

Afganistan uyruklu çobanlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Afganistan uyruklu Yabancı çobanlar çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için bizlere ulaşabilirler. Tillo Danışmanlık bünyesinden yapılan her başvuru güvenli ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Çobanlara Çalışma izni başvuruları T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni yanlış bir şekilde başvurmak veya yabancıların bilgilerini eksik, yanlış bir şekilde doldurmak Çalışma izninizin red olmasına sebep olur ve diğer başvurularınızda olumsuz olarak sonuçlanabilir. Doğru ve kesin bir sonuç alabilmek için Tillo Danışmanlık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afgan Uyruklu Çobanlara Türkiye’de Çalışma İzni

Afgan uyruklu çobanlara çalışma izni müracaatında bulunabilmek için ilk olarak Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanan İş Sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir, İşveren ve Afgan uyruklu yabancı tarafından imzalanan sözleşme tarafımıza ulaştırıldıktan sonra diğer istediğimiz evraklarla beraber çalışma izni başvurusunda bulunmaktayız. Tillo Danışmanlık bünyesinden firmanıza E-imza çıkartabilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Çalışma izni başvurusu istediğimiz evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığı taktirde evraklarını ulaştırdığınız aynı gün içinde yapılmaktadır. Afgan uyruklu yabancılar bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak başvuruları yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılacak yabancı uyruklu bulunabilmesi için ek olarak İkamet Belgesi alması gerekmektedir.

Afgan uyruklu yabancıların genellikle uluslararası koruma kimlik veya ikamet belgesine sahiptir. Çalışma izni müracaatı zamanında yabancının kimliğine göre uzman kadromuz nasıl çalışma izni alacağı ile alakalı destek sağlayacaktır. Uluslararası koruma kimliğe sahip yabancı için çalışma izni alınması ile alakalı başlangıç ve bitiş tarihi önemlidir.

Çalışma izni için sadece evraklarınızı teslim ederek hiç uğraşmadan en kısa sürede işlemlerinizi biz sizin adınıza yapmaktayız. 10 yıldır Çalışma izni sektöründe bulunarak 1. sınıf hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

 

Afgan çoban çalıştırma izni

çobanlara çalışma izni

Çoban çalıştırma izni

Yabancı çoban çalıştırma izni

Yabancı uyruklu çalıştırmak

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

4 Yorum

 1. selamın alyküm abi ben suriyeliyim nasıl alıcam çalışma izin kart var bende geçici kart

  • Ve aleyküm selam Mahmoud Bey,
   0212 519 45 45 nolu telefondan bize ulaşarak geçici koruma çalışma izni konusunda destek olabiliriz.

 2. afganlar çiftlikte çalışabilirmi tavuk bakıcı olarak küçükbaş veya büyük hayvanım yok

  • Merhabalar Kerim Bey,
   Afganlar ile alakalı çalışma izinlerinde uluslararası koruma kapsamında olanlar için bir işletmede şirketin durumuna göre çalışma izni alınabilir. Daha detaylı bilgi için 0212 519 45 45 nolu telefondan uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi