Azerbaycanlılara Çalışma İzni Başvurusu

Bu yazımızda azerbaycanlı çalışma izni, azerbaycanlılara çalışma izni, azeri çalışma izni, azeri çalıştırma izni, azerbaycan uyruklu çalıştırmak, azerilere çalışma izinleri, azeri çalıştırmak, çalışma izni, azerbaycanlılara verilecek izinler, azerbaycanlı oturma izni, azerbaycan ikamet konularına değineceğiz.

Azerbaycanlılara Çalışma İzni Başvurusu

Türkiye’deki Azerbaycan uyruklu vatandaşların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Azeri uyruklu vatandaşlar Türkiye ile yıllardır sürmekte olan dost ve birliğinden dolayı Türkiye’de ikamet etmek istemektedir. Türkiye sınırları içerisinde ikamet etmek ya da çalışma isteyen Azerbaycan uyruklu vatandaşların çalışma izni alması gerekmektedir. Çalışma izni başvuruları ekibimiz tarafından T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığına yapılmaktadır. Çalışma izni başvuruları uzmanlık gerektiren başvurudur ve bir çok aşamasından püf noktaları vardır. Uzman kadromuz en kaliteli ve hızlı hizmeti sizlere sağlayarak başvurunuzu yapmaktadır. Eksik ya da yanlış yapılan başvurular Azerbaycan uyruklu vatandaşın çalışma izni başvurusunun Red olmasıyla sonuçlanabilmektedir. Red olan başvurularınız tekrar yapılması halinde onaylanma %’si düşmektedir. Uzman ekibimiz başvurularınızı evrakları bizlere ulaştırdığınız aynı gün içinde sağlamaktadır. Azerbaycan uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurusunu yapmak ve uzmanlarımızdan destek almak için tıklayınız…

AZERBAYCAN UYRUKLU VATANDAŞLARA ÇALIŞMA İZNİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Azerbaycanlılara Çalışma İzni Başvurusu Ne Kadar Tutar ?

Azeri vatandaşların çalışma izni başvurularında ek maliyet olmadan en kısa sürede müracaat etmekteyiz. Azerbaycan Uyruklu vatandaşların çalışma izni başvurularından sonra harç bedeli çıkacaktır. Harç bedelleri azeri uyruklu vatandaşların sahip oldukları kimliğe göre değişiklik göstermektedir. Yabancıların çalışma izni harç bedellerini öğrenmek için daha önceden paylaşmış olduğumuz Çalışma İzni Harçları 2020 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

azeri çalıştırmak

azerbaycan uyruklu vatandaşlara çalışma izni

azerilere çalışma izni

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

2 Yorum

  1. İş icazəsi nə qədərdir və mən ev işçisi olacağam?

    • Merhaba Nigar Hanım,
      Ev hizmetlisi olarak çalışma izni alabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi