Şirket Ortaklarına Çalışma İzni

Bu yazımızda şirket ortaklarına çalışma izinleri, şirket ortağı çalıştırma, çalıştırma izin, çalıştırma izni, şirket ortaklarına çalışma izni, şirket çalışma izni, şirkette çalışma izni, şirket ortağı çalışma izni, şirket ortağına çalışma izin, şirket ortaklarına izinler, şirket ortaklarına çalışma izni, şirket ortağı oturma izni, şirket ortağı ikamet tezkeresi, şirket ortağı çalışma izinleri, şirket ortaklarının izinleri, şirket ortağına çalışma izni maliyeti konularına değineceğiz.

Şirket Ortaklarına Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

2020 yılından itibaren yabancı uyruklu kişilerin ülkemizdeki sayısı artmıştır. Bir çok yabancı uyruklu kişi yaşam şartları ve gelişmekte olan Türkiyenin ekonomisi sayesinde ülkemize yerleşim sağlamıştır. Yabancı uyruklu kişiler oturma izni ve çalışma izinleri sayesinde ülkemizde kalmaktadır. Oturma izinleri T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetleri Bakanlığı tarafından alınan kararla 01.01.2020 tarihinden itibaren uzatımları sağlanmamaktadır. Bu karar dolayısıyla yabancılar çalışma izinlerine yönelmektedir. Türkiyede bir şirket üzerinden çalışma izni ya da Ev Hizmetlisi başvurularıyla çalışma izinlerini almaktadır. Şirket ortağı çalışma izinlerine başvurmak isteyen yabancılar Tillo Danışmanlık bünyesinde çalışma izin müracaatlarını kolaylıkla sağlayabilmektedir. Uzman ekibimiz şirket ortaklarına çalışma izni müracaatlarında eksiksiz ve en hızlı sonuçlanacak şekilde hizmet vermektedir. Yanlış veya eksik yapılan başvurularınız T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetleri Bakanlığı tarafından red olarak diğer başvurularınız da Red olmaktadır. Hızlı ve Güvenilir başvurularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirket Ortağına Çalışma İzni Başvurusu Ne Kadar Tutar ?

Çalışma izni başvurularınız Tillo Danışmanlık tarafından en az maliyetle ve tutarlarla yapılmaktadır. Çalışma izni müracaatından onaylanma yüzdesi düşük olan başvurularınız Tillo Danışmanlık tarafından yapılmamaktadır. Şirket ortaklarık uyarılarak sizleri gereksiz masraftan kurtarmaktayız. Uzman ekibimiz sizlerin ödeyeceğiniz tutarı en düşük seviyeye getirmek için hizmet vermektedir. Çalışma izinleriniz onaylandığı taktirde tarafınıza harç bedeli çıkacaktır. Harç bedelleri devlete ödenecek olup çalışma izninizin onaylandığını göstermektedir. Harç Bedelleri çalışma izninizin yılına göre değişiklik sağlamaktadır. Önceden paylaşmış olduğumuz çalışma izni harçları sayfamızdan harç bedellerini öğrenebilirsiniz.

Şirket Ortağına Çalışma İzni Alabilmek için Ne Evraklar Gereklidir ?

Çalışma izni başvurularınızda başvuruların eksik evraksız ve doğru bir biçimde yapılması çok önemlidir. Tek bir eksik evrak bile sizlerin başvurunuzun Red olmasına veya ileri bir tarihe atılmasına sebep olabilir. Eksik Evrak veya Red kararıyla karşılaşacağınız başvurular Yabancı Ortağın çalışma izninin çıkmamasıyla sonuçlanır. Çalışma İzni başvurularınızı Tillo Danışmanlık tarafından eksik olmadan ve Red kararıyla karşılaşmadan gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Çalışma izni almak için gerekli evrakları YouTube sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Detaylı Bilgi için uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz 7/24 aktif olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Çalışma izni başvurularınız ekibimiz tarafından yapılarak takip edilir ve sonuçlanması için hızlandırılır. Sizler de Çalışma izinlerinizde güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet için bizleri arabilirsiniz.

YouTube sayfamıza ulaşabilir ve bizleri takip edebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi