Azeri Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Azerbaycan uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Azerbaycan vatandaşları ülkemizde en çok sevilen ve en çok kabul edilen vatandaş konumundadır. Şirketimizin danışmanlık hizmetleri ile Azerbaycan vatandaşları diledikleri yerde sıkıntısız bir şekilde çalışabilirler. Azerbaycan uyruklu yabancılara çalışma izni başvurusunda bulunabilmek için gerekli evrakların bizlere ulaştırılması gerekmektedir. Yanlış evraklarla ya da yabancının bilgileri yanlış bir şekilde doldurularak başvurulan yabancılar T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Red edilmektedir, bir sonraki başvurularınız ise olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir.

Azeri Yabancı Uyruklu Kişiler İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Azeri yabancılar için istenen evraklar arasında ilk olarak Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanan Belirli Süreli İş Sözleşmesi yer almaktadır. Belirli Süreli İş Sözleşmesi İşveren ve Azeri Uyruklu Yabancı kişi tarafından imzalanarak tarafımıza gönderilir. Eğer firmanızın Elektronik İmzası yok ise Tillo Danışmanlık Bünyesinden firmanızın E-İmzasını kolayca teslim alabilirsiniz.

Azeri uyruklu kişilere bir firma üzerinden ya da Ev Hizmetlisi olarak çalışma izni başvurusunda bulunulabilir . Firma üzerinden başvuru yapılacaksa firmanızın Mâli verileri uzmanlarımız tarafından incelenip sizlere geri dönüş sağlanır. Firmanızın alt yapısı Azeri uyruklu yabancı çalıştırmak için uygunsa çalışma izni başvurusunda bulunulabilmektedir.

Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Azerbaycan uyruklu kişilerin çalışma izni başvuruları Tillo Danışmanlık aracılığıyla kolaylıkla yapılmaktadır. Çalışma izni başvurularınızı en kısa sürede güvenilir ve doğru hizmetle sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her bölgesinde bulunarak 7/24 sahada aktif olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vererek oyalanmadan pratik ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Her ne durumda olursanız olun ekibimiz çok kısa süreler içinde sizlere çalışma izni alabilmektedir. Tüm resmi kurumlardan almış olduğumuz yetki belgeleri ile evraklarla sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

Tıkla Ara
Yol Tarifi