Polonya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Polonya çalışma izin nasıl alınır, Polonya çalışma izni nasıl alınır, Polonya çalışma izni, Polonya çalışma izni, Polonya çalışma izin, Polonya çalıştırma izni, Polonya çalıştırma izin, Polonya izinler, Polonya ev hizmetlisi, Polonya ev hizmetlisi, Polonya ev hizmetlisi çalışma izni, Polonya ev hizmetlisi çalışma izni, Polonya çalıştırma, Polonya çalıştırma konularına değineceğiz.

Polonya uyruklu vatandaşlar Türkiye’de nasıl çalışma izni başvurusunda bulunabilir ? Başvuru nereye yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda ve 2020 yılından itibaren Türkiye’deki yabancı uyruklu kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar Türkiye’nin mevcut bulunduğu ekonomik ve refah seviyesinden dolayı ülkemizde ikamet etmeyi tercih etmektedirler. Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet edebilmeleri için İkamet Tezkeresi ya da Çalışma izni sahibi olmaları gerekmektedir. Çalışma izni başvurusunda bulunmak isteyen yabancı uyruklu kişiler ve iş verenler Tillo Danışmanlık bünyesinden uzman desteği alabilmektedir. Alanında uzman kadromuz 7/24 aktif olarak sizlere en doğru, kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamak için hazırdır. Çalışma izinlerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yanlış ya da eksik yapılan başvurularınız T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Red olmaktadır. Red olan dosyalarınız için yaptığınız diğer başvurular da otomatik olarak Red olabilmektedir.

Çalışma İzni Harç Bedeli Ne Kadar Tutar ?

Ülkemizde çalışma izni harç bedellerinde her yıl artış gözükmektedir. Çalışma izni harç bedelleri, yabancının alacağı çalışma izninin yılına göre değişiklik göstermektedir. Çalışma izni harç tutarına ek olarak değerli kağıt bedeli de istenmektedir. Çalışma izni harç bedeli ve değerli kağıt bedeli hakkında detaylı bilgi için daha önceden paylaşmış olduğumuz 2020 yılı harç tutarlarını inceleyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Zambiya Vatandaşı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda zambiya vatandaşı çalışma izni nasıl alınır, zambiya çalışma izni nasıl alınır, zambiya uyruklu …

Tıkla Ara
Yol Tarifi