Çalışma İzni Başvuru İçin Gereken Belgeler

Bu yazımızda çalışma izni için gerekli evraklar nelerdir, çalışma izni için evraklar, çalışma izni evrakları, çalışma izni alırken gerekli evraklar nelerdir, çalışma izni için ne evrak gerekir, çalışma izni hızlı alma, çalışma izni evrak formu, çalışma izni başvuru formu, çalışma izni evrak, çalışma izin evrak, çalışma izni yaparken ne evrak lazım, çalışma izni yaparken ne evrak gerekir gibi konulara değineceğiz.

 

Çalışma İzni Başvuru İçin Gereken Belgeler

Yabancı uyruklu kişilerin ve işverenlerin aklında kalan en büyük sorulardan biri de çalışma izni başvurusunda bulunurken ne evraklar gereklidir, başvurularımız nereye yapılır ve evraklar nasıl hazırlanır olmuştur. Başvurularımız Tillo Danışmanlık çatısı altından T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yapılmaktadır. Başvuru için gerekli evraklar arasında Tillo Danışmanlık tarafından hazırlanmış olan İş Sözleşmesi yer almaktadır.

Çalışma İzni için İstenen Evraklar

Çalışma izni müracaatında bulunabilmek için bir diğer lazım olan sertifika E-imzadır. Şirketinizin üzerine E-imza alabilmek için Şirketinizin Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküsü, Faaliyet Belgesi ve kişinin kimliği yeterli olacaktır. İstenen Evrakları Tillo Danışmanlık bünyesine teslim ettiğiniz andan itibaren şirketiniz adına e-imzanızı 15 dakika içinde teslim alabilmektesiniz.

 

[safir_descriptionbox header=”Güvenilir, Hızlı ve Doğru Başvuru” content=”Yanlış yapılmış veya bilgileri eksik bir şekilde gönderilmiş başvurunuz Red olmaktadır. Uzman ekibimizden destek alarak en doğru başvurunuzu yapabilirsiniz” icon=”kurumsal” bg=”desk”]

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

Aşağıdaki linkten daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çalışma İzni Başvuru

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.

 

 

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Yabancılar için Kısa Süreli Çalışma İzni Alınabilir mi ?

Yabancılar için kısa süreli çalışma izni alınabilir mi ? Kısa süreli çalışma izni alınabilmektedir bizleri …

Tıkla Ara
Yol Tarifi