Çocuk Bakıcı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Bu yazımızda çocuk bakıcı çalışma izni nasıl alınır, çocuk bakıcılara çalışma izni, çocuk bakıcı çalıştırılması, çocuk bakıcı yabancı çalışma izni, çocuk bakıcı çalışma izni ne kadar sürede çıkar gibi konulara değineceğiz.

Çalışma İzni Kaç Günde Çıkar ?

Çocuk Bakıcı çalışma izni başvurularında ilk olarak yabancı uyruklu kişinin bilgileri sorgulanmaktadır. Çalışma izni başvurusunda bulunulacak olan yabancı için Tillo Danışmanlık bünyesinde hazırlanmış olan İş Sözleşmesi Anne veya Baba tarafından ve yabancı uyruklu bakıcı tarafından imzalanmaktadır. Başvurular bizlere ulaştığınız gün içinde yapılmaktadır. Uzman Ekibimiz en kısa sürede başvurunuzu yaparak hızlandırılması için 7/24 destek sağlamaktadır. Çalışma izni başvurularımız ortalama 1 ay içinde sonuçlanacak olup, tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Çocuk Bakıcı Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Çocuk bakıcı başvurularınızda bakılacak olan bebek ya da çocuğun bilgileri tarafımıza ulaştırılmalıdır. Bakıcılık yapacak olan Yabancı Uyruklu kişi ve bakılacak olan bebeğin ya da çocuğun bilgileri incelendikten sonra başvuru uygunluğuna göre Tillo Danışmanlık sizleri bilgilendirecek ve başvurunuzu gerçekleştirecektir. Alanında uzman ekibimiz elektronik imza (E-İmza) konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Tillo Danışmanlık çatısı altından e-imzanızı en hızlı ve kolay yollan temin edebilirsiniz

NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Popüler Konu

Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

Tıkla Ara
Yol Tarifi