Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Yabancı ev hizmetlisi çalışma izni uzatma, Evde yabancı bakıcı çalışma izni, Ev hizmetlerinde çalışma izni başvuru kılavuzu, Yabancı bakıcı çalışma izni maliyeti, Yabancı uyruklu bakıcı çalışma izni nasıl alınır, Yabancı çalışma izni, Evde yabancı çalıştırma sgk, Yabancı bakıcı sigorta primi ne kadar gibi sorulara yanıt olarak aşağıdaki açıklamalara göre çalışma izni işlemlerine cevap verilmektedir. 2020 yılından itibaren ikamet izinlerine uzatım işlemleri yapılmayacaktır. Bu sebepten dolayı birçok yabancı çalışma iznine yönelmektedir.

Evde Yabancı Bakıcı Çalışma izni başvurusunu nasıl yapabilir?

Yabancı uyruklu kişiler çalışma izinlerine ya bir şirket üzerinden başvuru yapabilir ya da Ev Hizmetlisi olarak başvurusu yapılabilmektedir. Ev Hizmetlisi olarak çalışmak isteyen Yabancı uyruklu kişilerin ilk olarak çalışacağı adres üzerinden İkamet Belgesi alması gerekmektedir. İkamet belgesini temin ettikten sonra danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isteyen yabancı kişiler veya işveren bizlere ulaşabilir. Ev hizmetlisi olarak çalışacak yabancılar için Engelli Bakıcısı, Engelli Bakım Elemanı, Evde Hasta Bakım Elemanı,Evde Çocuk Bakım Elemanı, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Hasta ve Yaşlı Bakıcı Ev Hizmetlisi veya Çocuk Bakıcı Ev Hizmetlisi olarak başvurularında yardımcı olmaktayız.

Yabancı Ev Hizmetlisi Çalışma İzni Uzatma Başvurusunda Gerekli Evraklar Nelerdir?

İkamet Belgesini temin ettikten sonra, tarafımızca hazırlanmış İş Sözleşmesi ve diğer istenen evraklarla beraber başvurularınız, Tillo Danışmanlık üzerinden en hızlı şekilde sonuçlanmak üzere T.C. Aile ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığına Yapılmaktadır. Ev Hizmetli başvurularında en uzman ve doğru bilgileri alabilmek için başvurularımız da sizlere yardımcı olabiliriz.

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

  İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

  4 Yorum

  1. ikamet belgesini nerde alırım babam hasta yatakta onun yerine alabilir miyim

   • Merhabalar Elif Hanım,
    Sorunuzu tam net anlayamadım. 0212 519 45 45 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  2. Yaren Munı^k

   Ben hastanede çalışıyorum, hastalara refakatçi oluyorum bu süre 5 6 ay sürüyor, hastalar taburcu olduktan sonra gelen diğer hastalara yine aynı süre refakatçi oluyorum çalışma izni almam gerekiyor mu eğer alıcaksam nasıl alabilirim türkmenistanlıyım lütfen cevap verin

   • Merhabalar,
    Çalışma izni işlemleri ile alakalı 0212 519 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi