Yabancı Çalışma İzni Ücreti 2020

Çalışma izni ücreti, çalışma izni ücreti 2020 , çalışma izni fiyatları, çalışma izni fiyatları 2020 , çalışma izni ne kadar, çalışma izni ücreti, çalışma izni masrafları ne kadar gibi sorulara cevaplarken Bir çok işveren yabancı uyruklu işçi çalıştırmak istiyor fakat çalışma izni tutarlarından dolayı bu isteğinden vazgeçiyor. Fakat Tillo Danışmanlık ailesi olarak masraflarınızı minimize tutmak için doğru yerdesiniz. Hemen iletişime geçerek yabancı çalışanınız için çalışma izninizi yaptırabilirsiniz.

Türkiye’de yabancı işçilere çalışma izni alma fiyatları ücreti ne kadar ?

 

Yabancı uyruklu işçilere çalışma izni almak için fazladan ücretler ödemeyin. Tillo Danışmanlık olarak yabancı işçilere ödeyeceğiniz ücretleri asgari seviyeye indirip, çalışma izninin takibini ve durumunu kontrol etmekle hükümlüyüz. Tüm işlemlerinizi Tillo Danışmanlık bünyesinde hızlı ve güvenilir yöntemlerle gerçekleştirmek mümkün.

İşverenler adına Yabancı uyruklu kişinin çalışma izni başvurulan günden çalışma izninin son bitiş gününe kadar takibini yapıp, bilgilendirmesini sağlamaktayız. Uzman ekibimizden destek alarak yabancı işçilerinize en doğru şekilde başvurusunu sağlayıp, gözünüz arkada kalmadan hizmetinizi alabilirsiniz.

 

Yabancılara Çalışma İzni Nasıl Alınır?

 

Yabancılara çalışma izni uygun ücretlerle bizim danışmanlığımız da alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir firmamızla çalışarak yabancınız için cezasız bir şekilde çalışma izninizi alabilirsiniz. Çalışma izinlerin de istenen evrakları hızlı bir şekilde hazırlamanız halinde size çok kısa bir sürede çalışma izniniz ile alakalı bilgiyi verebiliriz.

 

Yabancı Çalışma İzni Harç Tutarları Ne Kadar ?

Yabancılar için yaptığımız başvurular onaylandığı taktirde tarafınıza harç ödemesi çıkmaktadır. Peki bu harç tutarı ne kadar ve nereye ödenmektedir ?
Sizler için önceden paylaşmış olduğumuz yazımızda Çalışma İzni Harçları hakkında detaylı bilgi vermiştik. Aşağıdaki linkten 2020 Yılı Çalışma İzni Harç Tutarları sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çalışma İzni Harçları 2020

 

  NUMARANIZI BIRAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Popüler Konu

  Suriyelilere İkamet İzni Başvurusu

  İkamet izin nasıl alınır, İkamet izni nasıl alınır,  İkamet izni, İkamet izni, yabancı İkamet izin, …

  2 Yorum

  1. harç ücretleri neden yükseldi indirim veya taksit alamıyor muyuz neden pahalı

   • Merhabalar,
    Resmi gazetede yayınlanan çalışma izinleri alakalı indirim ve taksit söz konusu değildir.

  Tıkla Ara
  Yol Tarifi